ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові скандальний поліцейський, якому підірвали авто, звільнився з посади

Микола Черьомухін звільнився з посади начальника відділу оперативних розробок у східному регіоні

Depo.
12 січня 2018 15:17
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, декларація про доходи, яку Черьомухін подавав після звільнення, опублікована в Єдиному реєстрі.

Згідно з декларацією, Черьомухін володіє житловим будинком площею 314,7 кв. м та квартирою площею 60,7 кв. м у Харкові. Також з червня 2017 року він є власником земельної ділянки у Харкові площею 664 кв.м.

Також Черьомухін вказав у декларації автомобіль Dodge, повітряні засоби Як 18Т"Фаворит" 1976 року випуску та Як 18Т 1981 року випуску. Крім того, він має у власності повітряний засіб "аматорської конструкції "Альбатрос" 2015 року випуску.

Як повідомляв Depo.Харків, вранці 25 грудня 2017 року у Харкові підірвали автомобіль Dodge Черьомухіна.

Довідка Depo.Харків, Черьомухін у жовтні 2015 року був призначений заступником начальника ГУНП України в Харківській області. Сфера відповідальності – добровольчі батальйони.

Проти призначення Черьомухіна виступили деякі громадські організації Харкова, у тому числі колишні поліцейські із роти поліції "Східний корпус". Поліцейського начальника обвинувачували у злочинній діяльності.

5 січня 2017 року Черьомухін був призначений на посаду з меншим обсягом роботи – начальником відділу оперативних розробок у східному регіоні (м. Харків) управління оперативних розробок Департаменту карного розшуку Національної поліції України.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків