ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові СЕС дозволила купатися лише на двох пляжах

На сьогоднішній день в Харкові офіційно відкриті два пляжі, орендарі яких отримали санітарні паспорти
Depo.
2 червня 2016 15:43
ФОТО: depo.ua
У Харкові СЕС дозволила купатися лише на двох пляжах
У Харкові СЕС дозволила купатися лише на двох пляжах

Як передає Depo.Харків, про це "Дозору" розповіла головний санітарний лікар Харкова Ірина Зубкова.

Офіційний дозвіл на відкриття фахівці Держсанепідслужби видали платному пляжу "Акважур" на території Журавлівського гідропарку за рестораном "Мельница", який обслуговує ТОВ "Контакт Плюс". У новому сезоні вхід на територію коштує 40 гривень.

Також санітарний паспорт отримав пляж "Пісочниця" на березі Безлюдовського водосховища (вулиця Безлюдівська, 44). Цього року замість ФОП "Яременко" цю територію обслуговує ТОВ "Рестинг". Вхід на пляж вільний, стягується плата за в'їзд на авто.

"Більше ніхто до нас не звертався. Господарів пляжів в Основ'янському лугопарку і Жовтневому гідропарку немає. Олексіївський лугопарк чомусь не подавав заявку", - додала Зубкова.

Ці та інші пляжі, які не отримали санітарний паспорт, офіційно вважаються місцями несанкціонованого масового відпочинку людей. Щоб забезпечити безпеку відпочиваючих, з 20 травня тут працюють міські рятувальні пости, на яких також чергують медики.

Чи відповідає якість води в водоймах необхідним санітарним вимогам, визначають в обласному лабораторному центрі Держсанепідслужби.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків