У Харкові розповіли, чому проводився обшук у лабораторному центрі СЕС

Причина проведення слідчих дій 30 червня у приміщенні облСЕС – хабарництво під час виплати премій

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні, 4 червня, під час прес-конференції сказала начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Тетяна Колпакова.

Вона наголосила, що на цей час у Харківській області немає головного санітарного лікаря. Колпакова додала, що обшук проводився в обласному лабораторному центрі при СЕС.

"У засобах масової інформації помилково було трактовано, що обшуки проходили у головних санітарних лікарів. З 1 травня 2016 року на території України головних державних санітарних лікарів областей немає, вони розірвали трудові відношення з різних причин: хто шляхом переходу в нову службу, як це сталося в моєму випадку, хтось знайшов роботу в іншому місці. У будь-якому випадку Санепідслужба України була представлена центральним апаратом у місті Києві, який очолює в.о. Протас, і лабораторними центрами як юридичними особами в кожному регіоні", - сказала вона.

"Ці заходи проходили у тій кількості, яка озвучена, у відношенні директорів лабораторних центрів. Управління, яке я очолюю, продовжує знаходитися в Померках, 70, там, де й лабораторний центр. Заходи оперативні проводилися на поверсі, де розташований і мій кабінет. Там, у тому числі, кабінет директора лабораторного центру. Інформації про те, що щось знайшли, я не володію. Причина приходу – загальнодоступна, вона пов'язана з виплатою премій", - додала Колпакова.

Як повідомляв Depo.Харків, 30 червня у Харкові у приміщенні лабораторного центру СЕС проводився обшук, пов'язаний із затриманням головного санітарного лікаря України Святослава Протаса і розслідуванням справи про "відкати" під час виплати премій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook