У Харкові пройшов міжнародний марафон: бігали керівники області

Перший заступник голови Харківської ОДА Юлія Світлична взяла участь у марафоні, що був присвячений Дню Незалежності України
Depo.
21 серпня 2016 14:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків, 31-й Міжнародний легкоатлетичний марафон, що традиційно проводиться до річниці Незалежності України та Дню міста пройшов у Харкові сьогодні, 21 серпня.

Світлична підкреслила, що керівництво області завжди буде підтримувати проведення спортивних заходів, а також сприяти розвитку спорту в регіоні.

"Харківська облдержадміністрація цього року є співзасновником марафону, - зазначила перший заступник керівника області перед стартом. - Харківська область багата на талановитих та сильних людей, і сьогодні ми це доведемо. Цей захід символічний, тому що проходить напередодні державних свят України. Крім того, сьогодні останній день Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. І цей забіг, в тому числі, символізує нашу солідарність з людьми, які проявили мужність, силу волі та добилися того, щоб представляти нашу країну на головній спортивній події світу. Безумовно, всі харків'яни, які представляють Україну на Олімпіаді, заслуговують на особливу увагу та повагу. Для нас важливий і цінний кожен спортсмен. Ми всіх їх любимо, чекаємо і будемо зустрічати як героїв".

У Харкові пройшов міжнародний марафон: бігали керівники області - фото 1

У Харкові пройшов міжнародний марафон: бігали керівники області - фото 2

За інформацією організаторів марафону, цього року в ньому взяли участь майже 4000 осіб. Усім, хто бажав випробувати свої сили на біговій доріжці, пропонували подолати одну з чотирьох дистанцій на вибір: 42,2 км, 21,1 км, 10 км або 3 км. Світлична, як і минулого року, пробігла 10 км.

"Спорт облагороджує людину: і внутрішньо, і зовні. Це не просто модно, це ще й красиво. Крім того, спорт загартовує характер. Я поставила собі мету та втілила її в життя. Подолати 10 кілометрів цього року для мене виявилося легше, ніж торік. Тому буду намагатися в майбутньому піднімати свою планку, - поділилася враженнями після забігу перший заступник глави ОДА. - А всім жителям області хочу побажати, щоб вони приєднувалися до спортивного руху. Це й корисно, і приємно, особливо в епоху технічного прогресу, коли нам всіляко полегшують життя. Ми мало рухаємося, мало ходимо, тому спорт повинен бути в нашому житті".

У Харкові пройшов міжнародний марафон: бігали керівники області - фото 3

Організатори марафону повідомили, що дистанцію 42,2 км в цей раз пробігли більше 100 осіб, 21,1 км - 250, 10 км - близько 300 осіб. Наймолодшому учаснику забігу - 4 роки, найстаршому - 93.

Наприкінці заходу Світлична вручила дипломи та медалі переможцям змагань.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків