У Харкові посадили в колонію "новороса"

Харківський суд визнав чоловіка винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України
Depo.
11 січня 2017 12:05
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-центрі Управління СБУ в Харківській області, Жовтневий районний суд Харкова засудив зловмисника, якого співробітники СБУ затримали наприкінці вересня 2016 року за розповсюдження матеріалів із закликами до зміни меж території держави.

За відомостями СБУ, 39-річний сепаратист розміщував в Інтернеті повідомлення, спрямовані на знищення Української державності, створення псевдодержавного утворення "новоросія", від’єднання західних регіонів України, посилення громадянського протистояння між мешканцями Донбасу і жителями інших регіонів, провокування масових заворушень, ескалації збройного конфлікту.

Протиправна спрямованість публікацій була підтверджена висновками експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

До того ж зловмисник незаконно придбав та зберігав вдома автомат Калашникова АК-74 із набоями.

Вироком суду чоловіка визнано винним за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами) Кримінального кодексу України. Його засуджено до позбавлення волі строком на 3 роки і 6 місяців.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків