У Харкові поліція отримала бронеавтомобіль "Варта"

Броньоване авто призначено для спецоперацій
Depo.
25 жовтня 2016 16:25
ФОТО: depo.ua
У Харкові поліція отримала бронеавтомобіль "Варта"
У Харкові поліція отримала бронеавтомобіль "Варта"

Як передає Depo.Харків із посиланням на повідомлення начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області Анатолія Дмитрієва у мережі "Фейсбук", харківська поліція отримала бронеавтомобіль "Варта".

"А ось якого красеня має харківська поліція. Броньоване авто призначено для спецоперацій. Зроблено в Україні!", - написав Дмитрієв, коментуючи викладені ним фото.

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської поліції, бронеавтомобіль був переданий до Харкова на минулому тижні.

Справка Depo.Харків. Спеціалізовані броньовані автомобілі для перевезення особового складу "Варта" виробляє Конструкторсько-виробниче підприємство "Українська бронетехніка". Автомобіль належить до класу MRAP (англ. Mine resistant ambush protected - захищений від підриву та атак із засідок) - колісні бронемашини з посиленим протимінним захистом. Він має шасі 4х4 з посиленою підвіскою та централізованою системою підкачки шин. Максимальна швидкість автомобіля - 110 км/год, запас ходу по шосе - 1200 км. Екіпаж машини складає 3 особи, "Варта" може також перевозити до восьми чоловік десанту.

У Харкові поліція отримала бронеавтомобіль "Варта" - фото 1

У Харкові поліція отримала бронеавтомобіль "Варта" - фото 2

У Харкові поліція отримала бронеавтомобіль "Варта" - фото 3

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків