У Харкові перекриють провулок

Рух транспорту по проїзду Рогатинському тимчасово забороняється

Як передає Depo.Харків із  посиланням на сайт Харківської міськради, рух транспорту по проїзду Рогатинському, на ділянці від вулиці Клочківської до провулку Іванівського, буде заборонений з 8:30 до 18:00 18 та 20 жовтня.

За відомостями міськради, це пов'язано з ремонтними роботами на трамвайних коліях.

Раніше планувалося, що заборона діятиме 17 і 19 жовтня, але, у зв'язку з технологічною необхідністю, рух у ці дні не змінюватиметься.

На період проведення робіт автобуси у напрямку до Бурсацького узвозу здійснюватимуть об'їзд наступним чином:

№221е, 278е (в бік Південного вокзалу): вул. Клочківська - Бурсацький узвіз - вул. Різдвяна - вул. Коцарська і далі за маршрутом;
№221е (в бік Олексіївки): вул. Дмитрівська - вул. Чоботарська - пров. Піскунівський - вул. Піскунівська - Бурсацький узвіз - вул. Клочківська і далі за маршрутом;
№278е (в бік селища Жуковського): вул. Різдвяна - Бурсацький узвіз - вул. Клочківська і далі за маршрутом.

Також з 8:30 до 18:00 18 і 20 жовтня буде заборонений рух трамваїв по вул. Великій Панасівській, на ділянці від вул. Євгена Котляра до пров. Лосівського, у пров. Лосівському, пров. Піскунівському, Рогатинському проїзді, вул. Клочківській, на ділянці від проїзду Рогатинського до Клочківського узвозу.

У цей час рух трамваїв буде організований наступним чином:

№20: Південний вокзал - вул. Євгена Котляра - вул. Велика Панасівська - Новоіванівський міст - вул. Клочківська - пр. Перемоги.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків