У Харкові перекриють Московський проспект

Завтра, 6 серпня, на ділянці Московського проспекту закриють рух транспорту
Depo.
5 серпня 2016 11:15
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

Повідомляється, що рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від поліграфкомбінату до будинку №199, при русі в бік вул. Енергетичної, буде заборонено з 8:00 до 22:00.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з реконструкцією проспекту. Двосторонній рух буде організовано по смузі зустрічного напрямку.

Також буде закритий проїзд з шляхопроводу пр. Льва Ландау на пр. Московський при русі в бік ст. м. "Московський проспект".

Крім того, з 8:00 до 22:00 6 серпня буде заборонено рух тролейбусів по пр. Московському, на ділянці від вул. Харківських Дивізій до вул. Броненосця "Потьомкін".
Тролейбуси змінять маршрути таким чином:

тролейбус №31: РК "Північна Салтівка" - вул. Гвардійців Широнінців - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - комунальний шляхопровід (зуп. "Видавництво "Харків");

тролейбус №13: з 8:00 до 9:30 та з 13:30 до 22:00: парк «Зустріч» - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - б-р Богдана Хмельницького - пр. Олександрівський - пр. Героїв Сталінграда - вул. Харківських Дивізій – "парк "Зустріч";

з 9:30 до 13:30 - не курсує (в цей час по б-ру Богдана Хмельницького пройдуть змагання з велоспорту "Золоті колеса – 2016").

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків