У Харкові перекрили Московський проспект

Частину Московського проспекту закрили для руху транспорту
Depo.
30 липня 2016 09:19
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Повідомляється, що рух транспорту по Московському проспекту буде обмежено 30 та 31 липня. Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з реконструкцією проспекту.

Так, з 8:00 до 23:00 30 липня рух буде заборонено по пр. Московському - на ділянці від будинку №199 до вул. Енергетичної по смузі руху в бік вул. Морозова. Двосторонній рух буде організовано по смузі зустрічного напрямку. При цьому буде забезпечений безперешкодний проїзд автомобілів спеціальних оперативних служб і громадян до підприємств та організацій, розташованих у зазначеній зоні.

З 8:00 до 22:00 31 липня рух буде заборонено по пр. Московському - на ділянці від вул. Енергетичної до будинка №138-а по пр. Московському по смузі руху в бік пр. Льва Ландау. Двосторонній рух буде організовано по смузі зустрічного напрямку. Проїзд автомобілів спеціальних оперативних служб і громадян до підприємств та організацій, розташованих у зазначеній зоні, буде дозволений.

Також 8:00 до 23:00 30 липня і з 8:00 до 22:00 31 липня рух тролейбусів буде організовано наступним чином:

тролейбус №13: РК "парк «Зустріч" - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - б-р Богдана Хмельницького - пр. Олександрівський - пр. Героїв Сталінграда - вул. Харківських Дивізій - РК "парк "Зустріч";

тролейбус №31: РК "Північна Салтівка" - вул. Гвардійців Широнінців - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - комунальний шляхопровід (зуп. "Видавництво "Харків").

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків