У Харкові перекрили Московський проспект

Частину Московського проспекту закрили для руху транспорту
Depo.
16 липня 2016 09:52
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Повідомляється, що частина пр. Московського буде закрита з 8:00 до 22:00 16 липня. Це пов'язано роботами з реконструкції пр. Московського.

Так, рух буде закритий по пр. Московському, на ділянці від будинку №138-а до вул. Енергетичної по смузі руху в бік Корсиківського шляхопроводу з об'їздом закритої ділянки по вільній від проведення робіт смузі з організацією двостороннього руху. З 8:00 16 липня до 23:00 17 липня рух транспорту буде обмежений на крайній правій смузі в районі з'їзду з шляхопроводу на пр. Льва Ландау в напрямку Корсиківського шляхопроводу.

На цей період автобус №226е розвертатиметься на перехресті пр. Московський - вул. Морозова.

З 8:00 16 липня до 23:00 17 липня тролейбуси ходитимуть наступним чином:

№13: парк "Зустріч" - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - бул. Богдана Хмельницького - пр. Олександрівський - пр. Героїв Сталінграда - вул. Харківських Дивізій - парк "Зустріч";

№ 31: зуп. "Північна Салтівка" - вул. Гвардійців Широнінців - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - Коммунальний шляхопровід.

Також рух транспорту буде частково обмежений по пр. Московському, в районі з'їзду з шляхопроводу пр. Льва Ландау при русі у напрямку до Корсиківського шляхопроводу, з 8:00 18 липня до 22:00 21 липня. Об'їзд закритої ділянки здійснюватиметься по крайній правій смузі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків