У Харкові пам’ятник більшовику міняють на монумент "Героям Небесної сотні"

У Харкові оголошено конкурс на найкращий проект пам’ятника "Героям Небесної сотні"

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє euro.kharkiv.ua.

За відомостями координаційної ради харківського Євромайдану, конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника "Героям Небесної сотні" на майдані Героїв Небесної сотні (колишня – імені Руднєва) триває з 17 вересня по 16 листопада 2016 року.

У Харкові пам’ятник більшовику міняють на монумент "Героям Небесної сотні" - фото 1

Конкурс проводиться без обмеження кількості учасників, професійний рівень яких відповідає вимогам, встановленим умовами конкурсу. Конкурс складається з одного туру.

До участі в конкурсі запрошуються фахівці або авторські колективи професійних архітекторів та скульпторів, а також студенти архітектурних і мистецьких спеціальностей вищих навчальних закладів.

Матеріали подаються на Конкурс анонімно під шифром у формі шестизначного числа. Інформація про автора проекту (ПІБ, адреса учасника, ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду) подається в запечатаному конверті під тим же шифром з позначкою "Конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника "Героям Небесної сотні".

Роботи приймаються за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 7, готель "Харків", 2 поверх, "Укроп-хол" із понеділка по п’ятницю з 11 до 18 години. Телефон для довідок: 095-093-79-30. Останній термін подачі 16 листопада 2016 року.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові на початку квітня 2015 року невідомі повалили пам’ятник Миколі Руднєву на однойменній площі поблизу центра міста. Пізніше на постаменті з'явився напис "Зняли у Нацгвардію".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків