У Харкові пам’ятник більшовику міняють на монумент "Героям Небесної сотні"

У Харкові оголошено конкурс на найкращий проект пам’ятника "Героям Небесної сотні"
Depo.
26 вересня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє euro.kharkiv.ua.

За відомостями координаційної ради харківського Євромайдану, конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника "Героям Небесної сотні" на майдані Героїв Небесної сотні (колишня – імені Руднєва) триває з 17 вересня по 16 листопада 2016 року.

У Харкові пам’ятник більшовику міняють на монумент "Героям Небесної сотні" - фото 1

Конкурс проводиться без обмеження кількості учасників, професійний рівень яких відповідає вимогам, встановленим умовами конкурсу. Конкурс складається з одного туру.

До участі в конкурсі запрошуються фахівці або авторські колективи професійних архітекторів та скульпторів, а також студенти архітектурних і мистецьких спеціальностей вищих навчальних закладів.

Матеріали подаються на Конкурс анонімно під шифром у формі шестизначного числа. Інформація про автора проекту (ПІБ, адреса учасника, ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду) подається в запечатаному конверті під тим же шифром з позначкою "Конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятника "Героям Небесної сотні".

Роботи приймаються за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 7, готель "Харків", 2 поверх, "Укроп-хол" із понеділка по п’ятницю з 11 до 18 години. Телефон для довідок: 095-093-79-30. Останній термін подачі 16 листопада 2016 року.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові на початку квітня 2015 року невідомі повалили пам’ятник Миколі Руднєву на однойменній площі поблизу центра міста. Пізніше на постаменті з'явився напис "Зняли у Нацгвардію".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків