ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові можна купатися тільки на двох пляжах, - СЕС

Паспортизацію пройшли тільки два харківських пляжі
Depo.
4 липня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua
У Харкові можна купатися тільки на двох пляжах, - СЕС
У Харкові можна купатися тільки на двох пляжах, - СЕС

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні, 4 червня, під час прес-конференції сказала начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Тетяна Колпакова.

Вона зазначила, що перед відкриттям пляжі мають пройти паспортизацію, під час якої перевіряється санітарний стан водойми, стан берегу, наявність урн тощо.

"По всій області 22, у місті Харкові – два (пляжі паспортизовані – ред.). Це на Безлюдівському водосховищі в Основ'янському районі, та на Журавлівці "Контакт Плюс" в Київському районі", - сказала Колпакова.

У свою чергу начальник відділу по зв'язкам зі ЗМІ ГУДСНС України в Харківській області Ігор Лупандін зазначив, що, крім зазначених пляжів, рятувальники паспортизували ще близько 20 місць відпочинку, що належать санаторіям, будинкам відпочинку тощо.

Лупандін зазначив, що на Харківщині на паспортизованих пляже безпеку забезпечують не працівники ДСНС, а робітники комунальних підприємств. На несанкціонованих пляжах у Харкові встановлені рятувальні пости – на пляжі "Піски" біля кафе "Ля нот" на Журавлівці, на пляжі за мотелем "Дружба" та інших місцях.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків