ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові мітинг комуністів саморозпустився (ФОТОФАКТ)

У Харкові на площі Свободи пройшов малочисельний мітинг активістів Комуністичної партії України
Depo.
28 квітня 2015 13:04
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, люди зібралися поруч зі стаціонарним наметом харківського Євромайдану навпроти Будинку Рад.

Близько 50 комуністів тримали плакати з написами "Власть - прекрати закрывать заводы! Нет безработице!", "Цены на лекарства убивают", "Правительство Яценюка в отставку!" і один прапор КПУ. Вони вимагали через погіршення соціальних стандартів розпуску Верховної Ради України та відставки Кабінету міністрів Арсенія Яценюка.

У Харкові мітинг комуністів саморозпустився (ФОТОФАКТ) - фото 1

"Яценюка - у відставку, верховну Раду - розпустити, тому що в нас парламентсько-президентська республіка, усі закони проводяться в парламенті, проводяться урядом, тому і народні депутати, і уряд несуть повну відповідальність за те, що відбувається", - підкреслила перший секретар Харківського обкому КПУ Алла Александровська.

Громадський порядок під час заходу забезпечувала безпрецедентна кількість міліціонерів - близько 300 правоохоронців на 70 учасників заходу. Співробітники органів внутрішніх справ у кілька рядове кільце взяли мітингувальників, щоб запобігти будь-яким конфліктам.

У Харкові мітинг комуністів саморозпустився (ФОТОФАКТ) - фото 2

На дії комуністів зреагували активісти Євромайдану, які в цей час перебували в наметі. Люди підійшли до кордону міліції з плакатами "ПТН - ПНХ", "Росія - агресор", прапорами України. Крім цього, вони скандували "Чемодан - вокзал - Россия", "Путі - Х...ло" тощо. Євромайданівці включили звукопідсилювальну апаратуру та заглушили мітинг комуністів.

У Харкові мітинг комуністів саморозпустився (ФОТОФАКТ) - фото 3

Через кілька хвилин активісти КПУ мирно розійшлися, сутичок не зафіксовано, але Александровська звинуватила активістів Євромайдану у провокації та зриві мітингу. "Ззовні стали погрожувати. Це провокація, вони на нас кидаються", - сказала журналістам Александровська.