У Харкові міськрада виділила кошти на ремонти та соцвиплати

Депутати внесли зміни до бюджету міста на 2016 рік, розподіливши надпланові доходи бюджету
Depo.
26 жовтня 2016 11:46
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, 50 млн грн. буде спрямовано наоплату електричної енергії, спожитої підприємствами наземного електротранспорту для здійснення пасажирських перевезень, 29,7 млн грн. - на модернізацію рухомого складу метрополітену, 11 млн грн. - на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення міста.

На заміну вікон у загальноосвітніх школах і дитячих дошкільних установах, а також придбання меблів та м'якого інвентарю для дитсадків виділено 12 млн грн, капремонт приміщень закладів охорони здоров'я та придбання медикаментів - 9,5 млн грн., капітальний ремонт установ культури - 9,2 млн грн.

0,9 млн грн. спрямовано на виплату винагород переможцям та призерам XXXI Олімпійських і XV Параолімпійських літніх ігор і їхнім тренерам, такаж сума - на надання адресної матеріальної допомоги учасникам бойових дій в зоні проведення АТО, інвалідам війни з їх числа та членам сімей загиблих.

На придбання новорічних подарунків дітям із сімей учасників бойових дій у зоні АТО, інвалідів бойових дій і сімей загиблих учасників АТО виділено 0,3 млн грн.

На забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл (у зв'язку зі збільшенням кількості учнів у новому навчальному році) додатково спрямовано 0,5 млн грн.

0,2 млн грн. міськрада виділила на відшкодування частини кредиту, отриманого ОСББ на реалізацію енергозберігаючих заходів.

Крім того, передбачена субвенція державному бюджету на наступні заходи: придбання мережевого обладнання для територіальних органів Державної фіскальної служби - 1,4 млн грн.; проведення капремонту приміщень лабораторій Харківського науково-дослідного інституту судової експертизи ім. Бокаріуса та придбання обладнання - 1 млн грн.; придбання водолазного спорядження і матеріалів для підрозділів Головного управління ДСНС України в Харківській області - 0,4 млн грн.; облаштування 12-ти робочих місць в Центрі управління нарядами поліції - 0,3 млн грн.

За даними Департаменту бюджету та фінансів, виділення додаткового фінансування стало можливо завдяки перевиконанню дохідної частини бюджета міста більш ніж на 5% за підсумками виконання за дев'ять місяців.

Бюджет отримав надпланові доходи в сумі 213,7 млн грн. за рахунок єдиного податку, 138,1 млн. грн - податку на доходи фізичних осіб, 66,1 млн грн. - плати за землю та 12,3 млн грн - орендної плати.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків