У Харкові майбутніх гвардійців перевіряють психологи

У Національній академії Нацгвардії розпочалися професійний психологічний відбір та поглиблене медичне обстеження кандидатів на навчання
Depo.
20 липня 2016 15:38
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Національної гвардії України, відбір проходить серед хлопців та дівчат, які мають за плечима досвід строкової військової служби та служби за контрактом.

"Протягом тижня серед військових абітурієнтів здійснюється перевірка, яка допоможе ретельніше проводити психодіагностику та відбирати кандидатів. Саме за їх загальноосвітнім рівнем та психологічними якостями ми зможемо виявити найкраще підготовлених до навчання", ­- розповів психолог групи психологічного забезпечення Ігор Дяченко.

На даному етапі психологи проводять групові тестування та індивідуальні психологічні обстеження. Майбутні курсанти також проходять поглиблене медичне обстеження, що складається з відвідувань різних спеціалістів та здачі обов’язкових медичних аналізів.

"Щорічно на медичному огляді здійснюється перевірка стану здоров’я майбутніх курсантів Академії, яка допомагає нам відібрати дійсно міцних і загартованих молодиків, здатних як фізично, так і психологічно служити в Нацгвардії. Хлопців оглядають наші спеціалісти – терапевт, хірург, отоларинголог, офтальмолог, стоматолог, психіатр, дерматолог тощо – і тоді вже лікарі зможуть зробити висновки щодо здоров’я кожного з них", - зазначив лікар-хірург Віктор Єрьоменко.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків