У Харкові люди Кернеса забрали право на пасажирські перевезення (ДОКУМЕНТ)

Департамент інфраструктури Харківської міськради провів конкурс на 50 маршрутів

Як передає Depo.Харків із посиланням на "Харківський антикорупційний центр", переможцями виявилися п’ять фірм, власники яких є люди з оточення керівництва мерії.

За відомостями активістів, конкурси були проведені 14 липня 2016 року.

Зокрема, 12 автобусних маршрутів отримало ТОВ "Авто-Ові". Засновниками підприємства є родичка віце-мера Харківської міськради Андрія Руденко – Інна Руденко, Валерій Дробушко та Лідія Жорник. Остання є родичкою депутата Харківської міськради від партії "Відродження" Андрія Жорника.

Право обслуговувати також 12 маршрутів отримало ТОВ "АТП "Темп" Ірини Говорун.

Ще десять маршрутів в результаті проведеного конкурсу отримало ТОВ "АТП "Автотранс". Засновниками цього підприємства також є Валерій Дробушко, Ірина Глоба та Аліна Романенко. Остання була депутатом Харківської облради. Крім того, вона має спільне підприємство з екс-депутатом облради Анатолієм Номеровським.
Директором ТОВ "АТП "Автотранс" є син Валерія Дробушко – Костянтин.

ПП "Транс-Сервіс" отримало дозвіл на обслуговування дев’яти маршрутів. Це підприємство базується у Васищево і його єдиним засновником є Олександр Губін. Він є депутатом Харківської міськради від "Опозиційного блоку". Але цікаво інше. Губін є партнером депутата Харківської міськради Ігора Аріха по ТОВ "Престиж Авто Сіті".

Також партнером Аріха по кільком фірмам , у тому числі й кримському бізнесу, є дружина Губіна – Ірина.

Восени фірма брата Аріха отримало право на використання 12-ти маршрутів без проведення конкурсу.

Ще сім маршрутів буде обслуговувати ТОВ "Червоний сердолік". Засновниками підприємства є адвокат Геннадія Кернеса – Юлія Плєтньова та Анжелла Плєтньова, а керівником підприємства записаний вже знайомий Валерій Дробушко.

У Харкові люди Кернеса забрали право на пасажирські перевезення (ДОКУМЕНТ) - фото 1

У Харкові люди Кернеса забрали право на пасажирські перевезення (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків