У Харкові люди Кернеса забрали право на пасажирські перевезення (ДОКУМЕНТ)

Департамент інфраструктури Харківської міськради провів конкурс на 50 маршрутів
Depo.
1 серпня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на "Харківський антикорупційний центр", переможцями виявилися п’ять фірм, власники яких є люди з оточення керівництва мерії.

За відомостями активістів, конкурси були проведені 14 липня 2016 року.

Зокрема, 12 автобусних маршрутів отримало ТОВ "Авто-Ові". Засновниками підприємства є родичка віце-мера Харківської міськради Андрія Руденко – Інна Руденко, Валерій Дробушко та Лідія Жорник. Остання є родичкою депутата Харківської міськради від партії "Відродження" Андрія Жорника.

Право обслуговувати також 12 маршрутів отримало ТОВ "АТП "Темп" Ірини Говорун.

Ще десять маршрутів в результаті проведеного конкурсу отримало ТОВ "АТП "Автотранс". Засновниками цього підприємства також є Валерій Дробушко, Ірина Глоба та Аліна Романенко. Остання була депутатом Харківської облради. Крім того, вона має спільне підприємство з екс-депутатом облради Анатолієм Номеровським.
Директором ТОВ "АТП "Автотранс" є син Валерія Дробушко – Костянтин.

ПП "Транс-Сервіс" отримало дозвіл на обслуговування дев’яти маршрутів. Це підприємство базується у Васищево і його єдиним засновником є Олександр Губін. Він є депутатом Харківської міськради від "Опозиційного блоку". Але цікаво інше. Губін є партнером депутата Харківської міськради Ігора Аріха по ТОВ "Престиж Авто Сіті".

Також партнером Аріха по кільком фірмам , у тому числі й кримському бізнесу, є дружина Губіна – Ірина.

Восени фірма брата Аріха отримало право на використання 12-ти маршрутів без проведення конкурсу.

Ще сім маршрутів буде обслуговувати ТОВ "Червоний сердолік". Засновниками підприємства є адвокат Геннадія Кернеса – Юлія Плєтньова та Анжелла Плєтньова, а керівником підприємства записаний вже знайомий Валерій Дробушко.

У Харкові люди Кернеса забрали право на пасажирські перевезення (ДОКУМЕНТ) - фото 1

У Харкові люди Кернеса забрали право на пасажирські перевезення (ДОКУМЕНТ) - фото 2

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків