У Харкові кілька сотень комунальників Кернеса пікетують обленерго

Працівники харківських комунальних підприємств вимагають не припиняти електропостачання, незважаючи на борги
Depo.
26 серпня 2016 08:31
ФОТО: depo.ua
У Харкові кілька сотень комунальників Кернеса пікетують обленерго
У Харкові кілька сотень комунальників Кернеса пікетують обленерго

Як передає Depo.Харків, кілька сотень працівників комунальних підприємств зібралися поблизу головного входу до адміністративної будівлі АК "Харківобленерго" на вулиці Плеханівській.

Люди тримають плакати з написами "Нет транспортному коллапсу", "Руки прочь от коммунальных предприятий", "Нет отключению электроэнергии", "Дайте спокойно работать".

Учасники пікету вимагають від "Харківобленерго" не відключати комунальні підприємства від електропостачання, оскільки це значною мірою вплине на систему життєдіяльності Харкова.

"На адресу КП "Харківводоканал" надійшло повідомлення від акціонерної компанії "Харківобленерго" про припинення подачі електроенергії на об’єкти водопостачання та водовідведення. Якщо буде припинене постачання електроенергії, мешканці та заклади Харкова залишаться без води, без холодної та без гарячої. Що стосується "Міськелектротранса", то місто залишиться без транспорту і люди не зможуть пересуватися та забезпечувати життєдіяльність міста", - сказав журналістам заступник директора КП "Харківводоканал" Владлен Волков.

У Харкові кілька сотень комунальників Кернеса пікетують обленерго - фото 1

Водночас у прес-службі "Харківобленерго" кореспонденту Depo.Харків повідомили, що станом на сьогодні борги КП "Харківводоканал" за спожиту електроенергію складають 640 млн грн, КП "Міськелектротранс" – 47 млн грн, КП "Харківські теплові мережі" – 101 млн грн.

У прес-службі наголосили, що борги "Харківводоканалу" формуються протягом 6 останніх років, рівень розрахунків щомісяця становить близько 45%. Борг "Міськелектротрансу" почав формуватися з початку поточного року, тому що щомісячні розрахунки підприємства з початку 2016 року становлять близько 1% від нарахувань.

Представники "Харківобленерго" наголосили, що попередили "Міськелектротранс" про те, що 27 серпня о 2:00 будуть відключені 5 тягових підстанцій в районі ХТЗ та Салтовки. "Ми не маємо права відключати підприємство, коли у транспорті люди. Тому відключення планувалися вночі, о 2:00. Більше того, за нашою інформацією, у "Міськелектротранса" є можливості перезаживити ці тягові підстанції за допомогою резервних напрямків", - наголосили в енергокомпанії.

"Щодо "Харківводоканала" та "Теплових мереж" ми не відключаємо технологію. Ми обмежилися тільки допоміжними та адміністративними об'єктами", - підкреслили у "Харківобленерго".

У енергокомпанії також зазначили, що мають у розпорядженні офіційні документи, що встановлених "Харківводоканалом" тариф покриває закладену вартість електроенергії.

У Харкові кілька сотень комунальників Кернеса пікетують обленерго - фото 2

У Харкові кілька сотень комунальників Кернеса пікетують обленерго - фото 3

У Харкові кілька сотень комунальників Кернеса пікетують обленерго - фото 4

У Харкові кілька сотень комунальників Кернеса пікетують обленерго - фото 5

У Харкові кілька сотень комунальників Кернеса пікетують обленерго - фото 6

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків