У Харкові дорожники придбали вантажні автомобілі за завищеними цінами, - ЗМІ

Харківське комунальне підприємство придбало чотири нових автомобілі, переплативши за кожен маже 140 тис. грн
Depo.
21 жовтня 2016 11:15
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на "Наші гроші", про це повідомляється у "Віснику державних закупівель".

Комунальне підрядне спеціалізоване підприємство по ремонту і будівництву автошляхів Харкова "Шляхрембуд" за результати тендеру уклало угоду з ТОВ "Атлант-М Юг" щодо постачання автомобілів загальною вартістю 3,34 млн грн.

Документацією конкурсних торгів передбачено постачання до кінця року 4 нових автомобілів  Renault Master TDC 1C3 3 D6 з кузовом та здвоєною кабіною. Автомобілі повинні бути з дизельним двигуном  з турбонагнітачем, об’ємом  не більше 2300 куб см,  потужністю не менше 125 к с. Автомобілі також повинні бути обладнанні бортовими комп’ютерами та кондиціонерами.

Тендерна ціна однієї вантажівки склала 836 тис грн. У відкритих джерелах авто з такими технічними характеристиками можна придбати по 697 тис грн.

ТОВ "Атлант-М ЮГ" записане на Сергія Савицького і кіпрську компанію "Курума Холдингз Лімітед". Фірма входить до міжнародного автомобільного холдингу "Атлант-М", який є об’єднанням низки компаній Росії, України та Білорусі.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ "Автокрай-Україна", пропозиція якої була дорожчою на 0,1%. Фірма записана на кіпрську компанію "Радолін трейдінг лімітед". Вона також є співзасновником ТОВ "Група компаній "АІС", яке пов’язане з нардепом Дмитром Святашем (раніше – Партія регіонів, зараз – "Відродження") та екс-нардепом від Партії регіонів Василем Поляковим.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків