У Харкові держнагородами відзначили учасників АТО, волонтерів і євромайданівців

Державні нагороди учасникам АТО, волонтерам та євромайданівцям вручила в.о. голови Харківської ОДА Юлія Світлична
Depo.
8 вересня 2016 08:53
ФОТО: depo.ua
У Харкові держнагородами відзначили учасників АТО, волонтерів і євромайданівців
У Харкові держнагородами відзначили учасників АТО, волонтерів і євромайданівців

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, урочиста церемонія пройшла в Харківській ОДА 7 вересня.

Керівник області Юлія Світлична привітала всіх учасників заходу від імені Президента України Петра Порошенка та передала нагородженим слова вдячності від Глави держави за патріотичну позицію, труд та віру в Україну.

"У 2016 році Україна святкує 25-ту річницю своєї Незалежності. Ця омріяна незалежність достається сьогодні Україні дуже важким шляхом. Ми – молода, але дуже горда та патріотична нація. І це доводить кожен на своєму рівні відповідальності. Ті, хто знаходиться сьогодні в цій залі, ваші колективи, уся громада Харківщини", - сказала Світлчина.

Вона підкреслила, що й під час свят та урочистих подій маємо завжди пам’ятати про тих, хто поклав своє життя за незалежність та свободу України.

"Я вважаю, що борг кожного з нас вшанувати пам’ять Героїв України", - наголосила Світлична.

Саме з метою вшанування пам’яті Героїв під час урочистого заходу було підписано два меморандуми – між Харківською обласною державною адміністрацією та Координаційною радою "Харківський Євромайдан" та між Харківською ОДА й Харківською обласною ГО "Спілка ветеранів АТО" - щодо співпраці з питань встановлення в Харкові двох пам’ятників: Героям Небесної Сотні та Героям АТО.

"Ці меморандуми сьогодні набувають особливого значення, тому що мета їх підписання - вшанування Героїв України, які відстояли своїм життям нашу Незалежність", - зазначила Світлична.

Вона привітала всіх нагороджених та сказала: "Наша головна задача – вірити в нашу Україну, в наш народ, любити Харківщину, любити нашу рідну землю. Упевнена, що наша країна з нашим гідним народом пройде цей період становлення та стане набагато кращою, стане повноправним членом європейського суспільства".