У Харкові депутат від "Опоблоку" приховав мільйонний бізнес дружини в Криму

Депутат Харківської облради фракція "Опозиційний блок" Олександр Губін не задекларував зареєстровану в Бєлгороді фірму своєї дружини Ірини Губіної

Як передає Depo.Харків із посиланням на "Харківський антикорупційний портал", про це стало відомо з декларації депутата за 2016 рік.

Зокрема, у своїй декларації депутат не вказав, що його дружина має частку у ТОВ "Элит Автомоторс" (540 тыс. руб.). Директором цієї фірми є особисто депутат Губін. В його декларації також не вказані доходи, які він отримує за кордоном. Водночас, у Єдиному реєстрі юридичних осіб Російської Федерації є відомості про внески Ірини Губіної до статутних капіталів 5 фірм на загальну суму понад 1,6 мільйона рублів.

Ірина Губіна також є засновником російських компаній "Рустранс-Сервис", "Диана", а також двох фірм, які зареєстровані у анексованому Криму з російськими законами – "Престиж Автомоторс", "Престиж Авто Крым" (1,114 млн руб).

В останній фірмі партнером Губіної є депутат Харківської міськради Ігор Аріх, який також цю фірму не вказав у своїй декларації.

У власності депутата Губіна та його дружини 5 земельних ділянок, житловий будинок на 171,1 кв.м. у Терновій, нежитлові приміщення площею 160,8 кв.м. у Ялті, житловий будинок 43,1 кв.м. у Харкові, комплекс 8642 кв.м. у Васищево, ще два житлових будинки.

Губін та його дружина володіють п'ятьма елітними годинниками, у Ірини Губіної є шуба з шиншили та коштовні ювелірні вироби.

Також у власності подружжя 13 одиниць автотранспорту, зокрема, автомобіль Porsche Cayenne 2014 року.

Депутат вказав, що має внески до статутних фондів підприємств: ПП "Транс-Інвест", ТОВ "Престиж Авто Сіті", ТОВ "Рибацько-мисливський клуб "Фортуна", ПП "Транс-інвест".

Губін вказав, що його дружина має статутні внески у ПП "ТМ Віра".

Доход депутата від підприємницької діяльності за рік склав 406 тис. грн, а його дружини 300 тис. грн. Доходи за межами країни не вказані.

Депутат вказав, що позичив іншим людям 1,5 млн дол., готівкою він має 2,5 млн грн, 200 тис. дол., а його дружина – 50 тис. дол.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові під час стрілянини поранили чоловіка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Депутат