У Харкові чоловік "бодяжив" алкогольні напої відомих брендів (ФОТО)
У Харкові правоохоронці припинили діяльність незаконного цеху з виробництва лікеро-горілчаних виробів
- Харків
-
2 лютого 2018 10:40

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі ГУ ДФС України в Харківській області із посиланням на першого заступника обласного управління Андрія Янчука, 40-річний харків'янин відкрив підпільній цех з виробництва горілчаних виробів.
За даними ДФС, горілку він виробляв шляхом змішування спирту з водою, а віскі та коньячні напої - шляхом змішування спирту з водою з додаванням коньячних ароматичних добавок та паленого цукру.
Після він розливав суміші в тетрапаки відомих брендів. Фальсифіковану продукцію реалізовував через інтернет, мобільний додаток Viber та кур'єрські служби доставки по усій Україні.
В рамках кримінального провадження за ч. 1, ч. 3 ст. 204 ККУ, працівники податкової міліції провели обшуки у приміщеннях, де виготовляли, зберігали та реалізовували фальсифікат.
"Співробітники слідчо-оперативних підрозділів виявили та вилучили дві ємності для змішування спирту з водою, пусту пластикову тару, тетрапаки різних найменувань, коробки, фільтри для води, фільтри тонкого та грубого очищення, коньячні ароматичні наповнювачі, пом'якшувач води, абсорбер та інші прилади для виготовлення фальсифікованих напоїв, - зазначив Янчук. - Спиртовмісної рідини в кількості 2 873 літрів на суму понад 700 тис. грн, лікеро-горілчані вироби в кількості 1 637 літрів на суму понад 800 тис. грн, обладнання для виготовлення фальсифікованих напоїв, ароматизатори на суму близько 950 тис. грн. Загальна сума вилучених ТМЦ складає понад 2 млн грн, з яких підакцизних товарів на суму більше 1,5 млн грн"
Також відібрані зразки продукції, які направлені на експертизу. Тривають заходи щодо встановлення повного кола осіб, причетних до протиправної діяльності, каналів надходження на територію області спирту, місць зберігання та реалізації виготовленої продукції, а також готується клопотання до суду щодо арешту вилученого майна.
Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області автовласники сплатили до місцевих бюджетів майже 30 млн грн.
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:01 На Харківщині внаслідок російських обстрілів дві людини загинуло, семеро – поранені ФОТО
- 22:44 Армія країни-терористки 13 травня 125 разів атакувала лінію фронту
- 20:26Ворог продовжує терор Харківщини: Двоє загиблих та шестеро поранених ФОТО
- 19:31Підпали у Києві та прифронтових регіонах: Правоохоронці затримали пʼятьох посібників ворога
- 18:55 Одна із наймасштабніших спецоперацій: Подробиці ліквідації наркоосередків у 15 регіонах України (ВІДЕО) ФОТО Відео
- 16:15У Харкові – удар російського дрона "Молнія": Що відомо
- 16:01На Харківщині схопили молодика, який по завданню окупантів палив обладнання Укрзалізниці ФОТО
- 13:53У Карпатах врятували туристів із Харківщини, які заблукали через негоду
- 08:31На Харківщині окупанти поранили двох чоловіків – ОВА
- 15:39Окупанти ударили безпілотником по людині на Харківщині – прокуратура
- 11:04На Харківщині внаслідок російських обстрілів поранено п’ятьох людей: Що відомо ФОТО
- 12:39Обстріли Харківщини не припиняються: За добу росіяни поранили чотирьох людей ФОТО
- 08:31Розпочалася 1 173 доба великої війни: ситуація на фронті
- 09:38 Ситуація на фронті: За добу 9 травня відбулося майже 200 боєзіткнень
- 08:04У "Дії" знову можна змінювати місце проживання
- 14:36На лаву підсудних спільників-в’язнів виправної колонії з Харківщини, які організували шахрайський call-центр
- 13:06Як вибрати між звичайною машинкою та пральною з сушінням Актуально
- 11:11 За час війни Росія знищила і пошкодила понад 2 300 медзакладів
- 10:01Росіяни вгатили по легківці на Харківщині: троє поранених