У Харкові через недопалки горять балкони

З квітня харківські рятувальники 4 тис. разів виїжджали на ліквідацію загорянь
Depo.
9 серпня 2016 14:38
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі ГУ ДСНСУ в Харківській області, про це розповів керівник прес-служби Ігор Лупандін.

За його даними, в результаті цих пожеж загинули 60 людей, допомогу при евакуації отримали понад тисячу людей. Основна причина займань - необережність при поводженні з вогнем, а найчастіше пожежі стаються на відкритому повітрі у сільській місцевості.

Зокрема, лише за останні вихідні пожежні 12 разів виїжджали на гасіння сухої трави.

Частина пожеж виникли через блискавку. Тому що сільські будинки, куди влучила блискавка, не мали спеціальних громовідводів. Стосовно Харкова, то в місті чимало пожеж трапилися внаслідок неправильної експлуатації кондиціонерів. За два місяці нараховується 100 таких пожеж.

"Ще одним місцем для займання вогню є балкони в багатоквартирних будинках — влітку виникли 20 таких пожеж. Основна їх причина — недопалки або завалений мотлохом балкон. Зокрема, буває , що недопалок потрапляє на балкон через відкрите вікно . Це може спровокувати пожежу і в квартирі, і на сусідніх балконах, адже запалена цигарка має температуру 300-400 градусів", - зазначили в прес-службі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків