ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові 800 студентів стануть молодшими лейтенантами

Понад 800 випускників Національного технічного університету "ХПІ" отримають звання офіцерів запасу
Depo.
13 липня 2015 17:43
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації. Після проходження військово-навчальних зборів хлопці та дівчата отримають військове звання "молодший лейтенант запасу" за двадцятьма різними військовими спеціальностями.

"Цього тижня навчальні збори, які розпочато 1 липня, перейшли у практичну фазу. Після того, як наші вихованці теоретично відпрацювали навчальні дисципліни, усіх допустили до фінальних випробувань. Їх офіцерське становлення відбувається у складних умовах: на тактичному полі факультету, танкодромі та полігоні 92-ї окремої механізованої бригади", - зауважив заступник начальника факультету університету Олександр Сінько.

За словами командування, майбутнім офіцерам ще належить пройти психологічну підготовку і виконати вправу з обкатки танком.

По завершенні військово-навчальних зборів, наприкінці липня, усі 800 випускників складуть військову присягу на вірність українському народові. Лише після цього їм присвоять військове звання і вони отримають можливість поповнити лави офіцерського корпусу Збройних Сил України.

Більше новин про студентів у Харкові читайте на Харків.depo.ua.