У харківському виші відкрили сонячну електростанцію

Потужність електростанції, змонтованої на даху будівлі академії, становить 10 кВт
Depo.
3 листопада 2016 17:42
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облради, сьогодні, 3 листопада відбулося відкриття інноваційної освітньо-наукової лабораторії "Сонячна електростанція" у Харківському національному університеті міського господарства ім. О. М. Бекетова.

Лабораторія створена за підтримки партнерів Університету - ТОВ "ШНЕЙДЕР ЕЛЕКТРИК УКРАЇНА", ТОВ "Стальконструкція" та ТОВ "Енергетична альтернатива". За три місяці в університеті спроектували електричну та будівельну частини сонячної електростанції та виконали її монтаж. На даному етапі потужність електростанції становить 10 кВт, в подальшому її планують підняти до 40 кВт.

Лабораторія призначена не тільки для забезпечення власних потреб університету в електричній енергії, але і для підготовки студентів, проведення наукових дослідів. На базі цієї лабораторії студенти зможуть отримувати теоретичні та практичні навички проектування й обслуговування такого виду електроустановок.

В урочистому заході взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, а також керівники органів місцевого самоврядування, представники міжнародних організацій, вчені.

У харківському виші відкрито сонячну електростанцію - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків