У харківському екопарку оселилися єнот та цесарка

У харківський екопарк привезли 37 тварин із зоозони Дніпра
Depo.
1 вересня 2016 17:23
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили у прес-службі екопарку.

Повідомляється, що в ніч з 31 серпня на 1 вересня до Харкова приїхали осли, вовки, єнотовидні собаки, макаки-резуси, дикобрази, кролики, канюки, павичі, качки, кури Брама, декоративні півні, а також єнот, кабан, лама, цесарка і фазан.

"Перевіз тварин здійснювався вночі, щоб спека не посилювала їх стресовий стан. Всі прибулі тварини будуть поміщені в карантинні приміщення, також вони пройдуть повне обстеження, вакцинацію, дегельмінтизацію", - розповіла заступник директора екопарку з зоотехнічних питань Валерія Іващенко.

За її словами, на даний момент тварини ослаблені, тому крім стандартних маніпуляцій, фахівцям доведеться попрацювати зі складанням особливого раціону для кожного новачка.

На карантині тварини пробудуть близько двох тижнів, після чого їх поселять у вольєри екопарку, де звірів зможуть побачити відвідувачі.

У свою чергу директор екопарку Андрій Рощупкин зазначив, що коли ситуація в Дніпрі покращиться і будуть створені належні умови для утримання тварин, відповідно до домовленостей двох сторін, звірі повернуться в рідні вольєри.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків