ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У госпіталі прооперували всіх бійців АТО, доставлених з пораненнями

У Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону прооперували всіх 11 бійців, доставлених з пораненнями із зони АТО
Depo.
4 червня 2015 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації х посиланням на директора департаменту охорони здоров'я ХОДА Олександра Галацана.

"З 42 бійців 11 надійшли до госпіталю з вогнепальними пораненнями (п'ять - з пораненнями в голову, решта - з пораненнями в інші частини тіла). Всіх військовослужбовців прооперували. На даний момент один поранений перебуває у вкрай важкому стані і двоє - у важкому, ще двоє - у задовільному", - зазначив він.

За словами Галацана, всім бійцям надана необхідна кваліфікована медична допомога. Медичними препаратами, витратними та перев'язувальними матеріалами пацієнти забезпечені.

За останніми даними, вдень 4 червня до клінічного центру вертольотом доставили ще 9 військовослужбовців, з них двох - з пораненнями (один - з пораненням в голову, другий - з осколковими пораненнями тіла), решта - з різними захворюваннями. Як запевнив Галацан, стан бійців не критичний, зараз їх готують до операцій.