У день прощання з Кернесом зміниться схема руху транспорту Харкова: Повний перелік маршрутів
У Харкові в день прощання з міським головою Геннадієм Кернесом зміниться схема руху транспорту
- Харків
-
21 грудня 2020 17:39

Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради, передає Depo.Харків.
Рух транспорту по пл. Благовіщенській, узвозу Соборному, вул. Університетській, пров. Спартаківському, пл. Конституції, вул. Сумській буде заборонено з 5:30 до 14:00 23 грудня.
Зокрема, з 5:30 до 14:00 23 грудня буде заборонено рух транспорту за маршрутом руху колони, а саме: пл. Благовіщенській, узвозу Соборному, вул. Університетській, від узвозу Соборного до пров. Спартаківського, пров. Спартаківському, пл. Конституції, від пров. Спартаківського до пров. Мечникова, та вул. Сумській, від пров. Мечнікова до вул. Свободи.
З 5:30 до 8:00 буде заборонене паркування та стоянка транспорту на пл. Благовіщенській та вул. Різдвяній навколо Благовіщенського собору.
Також вранці, з 5:30 до 8:00, автобуси, що курсують по пл. Благовіщенській та вул. Різдвяній навколо Благовіщенського собору, будуть об’їжджати закриту ділянку наступним чином:
№202е: - вул. Чоботарська – вул. Пискунівська - вул. Клочківська – узвіз Клочківський – пр. Незалежності – вул. Сумська та далі за маршрутом;
№238е: - вул. Полтавський Шлях – пл. Сергіївська – пл. Павлівська – вул. Університетська – пров. Мечнікова – пл. Конституції і далі за маршрутом;
№254е: - вул. Євгена Котляра – вул. Благовіщенська – вул. Дмитрівська – вул. Коцарська – вул. Євгена Котляра та далі за маршрутом;
№278е: - вул. Євгена Котляра (Південний вокзал) – вул. Благовіщенська – вул. Дмитрівська – вул. Чоботарська – пров. Пискунівський – проїзд Рогатинський.
З 7:30 до 14:00 автобуси, що проходять по пл. Благовіщенській, узвозу Соборному, вул. Університетській, від узвозу Соборного до пров. Спартаківського, пров. Спартаківському, пл. Конституції, від пров. Спартаківського до пров. Мечникова, вул. Сумській, від пров. Мечнікова до вул. Свободи, об’їжджатимуть закриту ділянку наступним чином:
№20е: - вул. Університетська – узвіз Бурсацький – вул. Клочківська – узвіз Клочківський – пр. Незалежності – пр. Науки та далі за маршрутом;
№202е: - вул. Чоботарська – вул. Пискунівська - вул. Клочківська – узвіз Клочківський – пр. Незалежності - вул. Сумська та далі за маршрутом;
№119е: - пров. Короленка – пров. Вірменський – м-н Павлівський – м-н Сергіївський – вул. Клочківська - узвіз Клочківський – пр. Незалежності – пр. Науки та далі за маршрутом;
№217е: - вул. Університетська – узвіз Бурсацький – вул. Клочківська – узвіз Клочківський – пр. Незалежності – пр. Науки та далі за маршрутом.
А автобуси №65е, 202е, 278е, 289е, 296е призупиняють рух на час проходження колони по вул. Сумській, від вул. Свободи до вул. Ярослава Мудрого.
Крім того, з 6:30 до 8:00 буде заборонено рух тролейбусів по вул. Конєва, на ділянці від вул. Полтавський Шлях до вул. Малої Гончарівської, вул. Малиновського, вул. Благовіщенській, пл. Благовіщенській, узвозу Соборному, вул. Коцарській.
Тролейбус №11 курсуватиме так: - розворотне коло "пр. Дзюби" - пр. Ново-Баварський - вул. Китаєнка - пр. Любові Малої - вул. Планова - вул. Семінарська - вул. Велика Гончарівська - розворотне коло "вул. Конєва".
А з 6:00 до 13:30 буде заборонено рух тролейбусів по вул. Сумській, на ділянці від пр. Незалежності до пл. Конституції.
З 13:30 до 15:00 буде заборонено рух транспорту по вул. Сумській, на ділянці від вул. Скрипника до вул. Данилевського, вул. Ярослава Мудрого, та вул. Пушкінській, на ділянці від вул. Гуданова до вул. Омської.
Також цього дня призупинять роботу майданчики для платного паркування на вул. Скрипника (від вул. Сумської до вул. Чернишевської), вул. Сумській та вул. Римарській (в районі театру опери та балету) та вул. Римарській, 30-34.
Як повідомляв Depo.Харків, відспівування, прощання та поховання мера Харкова Геннадія Кернеса відбудеться у середу, 23 грудня, в Харкові.
23 грудня вранці у Благовіщенському соборі розпочнеться служба за упокій. Орієнтовно о 9:00 розпочнеться відкрита для всіх громадян церемонія прощання з Геннадієм Кернесом, яка проходитиме у Харківському національному академічному театрі опери та балету на вулиці Сумській. Прощання триватиме до 13:00 у фойє театру.
Кернеса поховають на кладовищі №2 на вулиці Пушкінській. Поховання орієнтовно розпочнеться о 13:30 у середу, 23 грудня.
У зв’язку з проведення церемонії прощання 23 грудня до 16:00 перекриють частину вулиці Сумської.
Довідка Depo.Харків. Вночі з 16 на 17 грудня помер міський голова Харкова Геннадій Кернес. Він із середини вересня перебував у німецькій лікарні "Шаріте", де проходив лікування від коронавірусу та ускладнень, викликаних інфекцією.
11 грудня стало відомо, що стан Кернеса різко погіршився, він перебував на постійному діалізі.
У ніч з 16 на 17 грудня міський голова Харкова помер.
Читайте також: Прощання з Кернесом у Харкові: Центральну вулицю перекриють, в оперному театрі працюватимуть волонтери
Тіло Кренеса доставлять до Харкова ввечері 21 грудня, – Терехов
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:31У Харкові судитимуть жінку, яка будувала російську податкову систему в окупованому Куп'янську ФОТО
- 09:45Росіяни обстріляли медичний заклад на Харківщині: ОВА повідомила про поранених ФОТО
- 22:50 З початку доби відбулося 125 бойових зіткнень: Найскладнішим залишається Покровський напрямок
- 17:16Фонд "Турбота Харків": допомога там, де вона найбільше потрібна Актуально
- 12:10На Харківщині вирахували колаборантку, яка проводила "пенсійну паспортизацію" під час окупації – СБУ ФОТО
- 08:37Обстріли на Харківщині: Синєгубов заявив про трьох поранених
- 22:31 Сьогодні, 9 ківтня, на фронті уже відбулося 111 бойових зіткнень
- 17:22На Харківщині чоловік підірвався на протипіхотній міні
- 08:32У Харкові внаслідок нічного обстрілу постраждало четверо людей, сталися масштабні пожежі
- 22:57У Харкові є прильоти "шахедів": Перші подробиці (ОНОВЛЕНО)
- 22:36 З початку поточної доби на фронті відбулося 135 бойових зіткнень
- 12:52Росіяни атакували Вовчанськ. Важких поранень зазнав чоловік
- 10:28У Харкові затримали працівника видавництва, що наводив ворожі авіаудари на місто
- 13:31На Харківщині енергетика підозрюють у завданні свідомої шкоди Україні – СБУ ФОТО
- 12:58У Харкові настоятелю храму УПЦ (МП) інкримінують роботу на ворога: Що відомо ФОТО
- 12:01ДБР взялося за чоловіка, який скоїв державну зраду на Харківщині ФОТО
- 09:36 У Харкові за тиждень обстрілів загинуло п'ять людей, ще 51 особа поранена – Терехов
- 09:31Обстріли на Харківщині: Окупанти вдарили по житловій дев'ятиповерхівці ФОТО
- 08:05Армія рф скинула КАБ на людей: Загинув чоловік, дві жінки – постраждали