У центрі Харкова під висотки вирубують пам'ятку природи (ФОТО)

У центрі Харкова під будівництво висотного будинку вирубують дерева, що є пам'яткою природи

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила активістка громадської організації "Зелений Фронт" Ірина Гончарова, передає Depo.Харків.

За її даними, 13 грудня на вулиці Бажанова розпочалася вирубка дерев на території пам'ятки природи "Чорноглазівські дуби". На їхньому місці мають побудувати висотний житловий будинок.

"Старезні 350-літні дуби, пам'ятка природи. На заповідній території заборонена будь-яку господарська діяльність, яка може зашкодити дубам або порушити екологічну рівновагу. Але дуби мають бути знищені разом з колишнім тубдиспансером заради двох багатоповерхівок", - зазначила вона.

Гончарова з посиланням на "Харківський антикорупційний центр" зазначила, що власником будинку по вулиці Бажанова, 11 ТОВ "Енергопромзв'язок".

"Власником та керівником ТОВ "Енергопромзв'язок" є Володимир Почапський. Телефон фірми співпадає з телефонами фондової компанії "Інвеста" та ПрАТ "М-Інвест". Фондова компанія "Інвеста" була довгий час співвласником ТОВ "Енергопромзв'язок" разом з Володимиром Почапським. Власником фондової компанії "Інвеста" на 100% є Віктор Суботін, акціонер ПАТ "Мегабанк", - сказано в повідомленні.

Як повідомляв Depo.Харків, 46-річна харків'янка покінчила життя самогубством через повішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook