У Балаклійському районі відкрили амбулаторію сімейної медицини

В амбулаторію села Петрівське зможуть звертатися й мешканці сусідніх сіл
Depo.
18 жовтня 2016 16:57
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це повідомила прес-служба Харківської обласної державної адміністрації.

Двоповерхову будівлю сільської амбулаторії, де також знаходиться денний стаціонар, реконструювали протягом 2015-2016 років. Тут не тільки провели ремонт, але й закупили нове медичне обладнання, замінили офісні та медичні меблі, утеплили та встановили пластикові вікна. Загалом вартість проведених робіт становить 8,1 млн грн, з яких 4,6 млн - кошти Державного фонду регіонального розвитку, ще 3,5 - фінансування з обласного бюджету.

"Для обласної влади дуже важливо, щоб мешканці міст, сіл та селищ мали можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу. Ми знаємо всі проблемні питання, які сьогодні є, та намагаємося їх вирішувати. Відкриття цієї амбулаторії є прикладом того, як ми можемо вирішувати питання розвитку медичної та соціальної сфер у непростий для держави час", - сказав на відкритті заходу заступник голови Харківської ОДА Михайло Черняк.

Скористатися послугами оновленої амбулаторії зможуть не лише 3900 жителів села Петрівське - сюди матимуть змогу звертатися й мешканці сусідніх сіл. Крім того, в будівлі передбачене окреме приміщення для проживання молодого спеціаліста - "квартира лікаря".

В оновленій амбулаторії створено всі умови для того, щоб надавати необхідні послуги мешканцям сіл. Обласні власті обіцяють організувати приїзди сюди спеціалістів з обласних медичних закладів, щоб люди могли отримати консультації, не витрачаючи час на дорогу до Харкова.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків