ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Цитатник великого Пу-Ху: росіянки народжують, а корови не дояться

Сьогодні, 16 квітня, російський президент в 13-й раз влаштував пряму лінію, впродовж якої відповідав на злободенні питання громадян
Depo.
16 квітня 2015 13:59
ФОТО: depo.ua
Цитатник великого Пу-Ху: росіянки народжують, а корови не дояться
Цитатник великого Пу-Ху: росіянки народжують, а корови не дояться

Загалом, за словами прес-секретаря голови РФ Дмитра Пєскова, їх на адресу Адміністрації Президента надійшло близько двох мільйонів.

Depo.ua зібрав всі відповіді російського президента в одному місці.

Путін напророчив росіянам пришвидшення "покращення"
"Можливо буде швидше. З укріпленням рубля і по деяким іншим позиціям. Можливо буде швидше, але загалом думаю десь в районі двох років", - заявив він.

Путін розповідає, що змусив росіянок народжувати...

...і що за останній рік в Росії значно покращилася демографічна ситуація.
За його словами, за 2014 рік та початок 2015 року в Росії збільшується народжуваність та зменшується смертність. При цьому конкретних цифр демографічних здобутків президент Росії не назвав.

Путін очікує, що Росію і далі будуть гнобити - незалежно від ситуації в Україні

"Зняття санкцій не варто очікувати, це питання стратегічного характеру і стримування нашого розвитку", - вважає російський президент. На думку Володимира Путіна, питання санкцій не стосується ситуації в Україні. При тому російський президент ще раз розповів громадянам Росії про користь від санкцій для російської економіки. "Насправді санкції допомогли", - зазначив Путін.

Росія поборе санкції власними ресурсами

"Ресурсів у нас точно вдосталь, особливо людських, готовності працювати, налаштування на роботу", - вважає голова Кремля.

Путін розповів, скільки вдасться роздерибанити на антикризовому плані

"Прийняти план щодо стабілізації це непроста ситуація. Звичайно, потрібен час, для того, щоб зрозуміти як і що потрібно робити. Цей план прийнятий наприкінці грудня прошлого року. Можна було б напевно швидше, але план продуманий масштабний. 2,3 трлн рублів - це дуже великі гроші", - заявив Путін.

Зокрема, за його даними, 900 млрд рублів буде направлено на підтримку банківської системи, 250 млрд передбачені для реального сектора економіки, 100 млрд руб - на авіабудування, 82 млрд - підтримка ринку праці тощо.

Путін не шкодує про війну в Україні

На запитання журналіста про те, чи він не шкодує про те, в якій ситуації опинилась Росія внаслідок міжнародної ізоляції, російський президент заявив: "Завжди можна зробити щось інакше. Але я вважаю, ми вчинили оптимальним чином"

Росію, її президента і уряд треба критикувати

"Коли критика є, вона примушує дивитися на навколишню дійсність свіжим поглядом і приймати міри щодо стабілізації соціально-економічних ситуацій. А це - непросте завдання. Таких речей не можна робити "з кондачка", при цьому розкидатися грошима. Уряду потрібен час, щоб зрозуміти, що і як робити", - сказав Путін.

Путін хотів би відповісти на санкції непристойним жестом, але засоромився

Щодо санкцій Президент Росії Володимир Путін спробував пожартувати в своєму солдафонському стилі, але довести жарт до кінця не наважився: "Не хочу показувати всяких жестів, ви знаєте, які жести виходять на адресу санкцій від простих росіян".

Росія не боїться загроз, а використовує їх на свою користь

"Наше завдання - пройти цей період з найменшими втратами. Справа не в тому, щоб терпіти, а в тому, щоб використовувати собі на користь", - вважає він.

"Багато загроз, які ми не можемо передбачити. Але якщо ми будемо зберігати консолідацію суспільства, нам загрози не страшні", - додав Путін.

Вищу освіту хочуть отримати забагато росіян

Президент Росії зазначів, що Росії потрібні перш за все висококваліфіковані робочі кадри, хоча потяг до знань - це добре.

"Те, що в школах мало не 100% планують поступати у виші, це говорить про те, що погано організована профорієнтація в школах", - заявив Путін.

Серце допоможе Путіну врятувати економіку Росії

"Це правильно, щоб грамотно вибудувати економічну політику, потрібно голову, але щоб чути людей потрібно серце. Якщо громадяни будуть нам вірити, то вони готові будуть терпіти",- сказав Путін.

"Ваші прихильники думають, що занадто сильно зростають зарплати, треба підвищити пенсійний вік, інакше нам не збалансувати систему. По суті, теоретично це правильно... Все це заважає нашому розвитку. Але потрібно відчувати, як пересічна людина живе. Як це відбивається на громадянах. Але якщо ми будемо діяти, не звертаючи уваги на реальність, скотимся до 90-х, коли буде втрачено довіру до влади, ми будемо змушені витрачати більше грошей, ніж зараз на рух вперед",- додав він.

Путін "замилює очі" росіянам боргами США і проблемами Європи

"Подивіться на державний борг США. Він став вищим, ніж ВВП країни - це тривожний сигнал для всієї економіки... В Єврозоні купа проблем, вона тріщить по швах. У деяких країн борг становить 174% ВВП. Чи впораються - невідомо. Ми будемо робити все для зросту, не накладаючи навантаження на плечі громадян", - впевнений лідер Росі.

Тих, хто підсовує росіянам польські яблука, будуть карати

На репліку журналіста, що попри введене ембарго росіяни все одно їдять польські яблука, але не по 30 рублів, як раніше, а по 80, Путін заявив, що було б непогано знати в обличчя тих людей, які завозять заборонені продукти в Росію: "Ми будемо з цим розбиратися і будемо карати, але головне не боротися з цим шахрайством, а збільшувати власне виробництво".

Зненацька: Фермер Джон пояснив Путіну, що все, що той каже - брехня

Російський фермер на ім‘я Джон, що уже 23 роки живе і працює в Росії, заявив в очі Володимиру Путіну, що той бреще про покращення. За його словами, після останніх конфліктів собівартість молока зросла, і він змушений продавати його нижче собівартості. "В вашій статистиці все добре, але це не так", - заявив фермер Путіну - Ви вірите в ту статистику, яку вам показують, чи вони брешуть, бо бояться сказати правду?"

На гостре питання Путін відповів жартом: "А як ви в Росії опинилися? Шерше ля фам?". "Не парле франсе", - відповів фермер. Після цього Путін зазначив, що довіряє статистиці. "Ви стільки років займаєтеся сільським господарством і продовжуєте це робити, значить не все так погано. Інакше ви б уже все це кинули", - відповів він.