Тристоронній меморандум у дії: У Харкові за місяць відкрили чотири осучаснених відділення "Укрпошти"

У Харкові урочисто відкрили чотири оновлених відділення "Укрпошти", капітальний ремонт яких відбувся в рамках виконання тристороннього меморандуму

Як передає Depo.Харків, сьогодні, 12 липня, мешканцям Київського району Харкова презентували модернізовані відділення на вулицях Семена Челюскіна, Пушкінській, Сумській та Академічній.

 

У заході взяли участь мер Харкова Геннадій Кернес, керівник АО "Укрпошта" Ігор Смілянський та кандидат у народні депутати Олександр Грановський.

 

Смілянський зауважив, що роботи були проведені протягом рівно одного місяця з моменту підписання Меморандуму. "Якби все в нашій країні мінялося так швидко, як у цьому випадку, то, мабуть, все було би набагато краще", - сказав він.

 

У свою чергу Кернес додав, що всі оновлені відділення оснащені обладнанням і технікою, що робить їх доступними для всіх категорій громадян, у тому числі людей похилого віку та людей із обмеженими можливостями. "Ці чотири відділення пошти з інклюзивними можливостями, з іншими можливостями сучасними для людей похилого віку тощо. Я вважаю, що кожен район повинен мати таке відділення пошти. Найближчі роки, найближчий час необхідно навести порядок, тому що всі скаржаться не тільки на поштові відділення, але й на поштові скриньки. Тому цим ми також будемо займатися", – сказав Кернес.

 

Грановський, виступаючи перед мешканцями району під час відкриття відділення, зауважив, що місцева влада в кооперації з керівництвом "Укрпошти" та Фонду не робила героїчний вчинок, а просто якісно та професійно виконала свою роботу.

 

"Ми переконалися в тому, що власних коштів "Укрпошти", необхідних для реставрації та ремонту відділень, просто немає. Тому ми втрьох в особі міського голови Геннадія Кернеса, "Укрпошти" та Фонду Олександра Грановського, ми придумали конструкцію, депутати міської ради її підтримали, і таким чином звільнилися кошти "Укрпошти", які раніше вони сплачували в якості оренди за комунальні приміщення. Сьогодні у них є можливість ці кошти вкладати в ремонтні роботи. На додаток до цього були куплені меблі та з'явилися пандуси у тих приміщеннях, де їх ніколи не було", – сказав Грановський.

 

Він додав, що Фонд придбав для оснащення відділень поштового зв’язку меблі, пандуси, тактильні стопери, інформаційні таблички шрифтом Брайля.

 

 

 

 

Як повідомляв Depo.Харків, 12 червня у Харкові мер міста Геннадій Кернес, гендиректор АО "Укрпошта" Ігор Смілянський і Фонд Олександра Грановського підписали тристоронній меморандум про співробітництво.

 

Меморандум передбачає надання "Укрпошті" місцевою владою пільгової ціни на оренду приміщень, у яких розташовані відділення зв’язку. "Укрпошта", у свою чергу, зобов’язується здійснити ремонти та переобладнання приміщень відділень поштового зв’язку. Благодійний Фонд Олександра Грановського забезпечує для оснащення відділень поштового зв’язку техніку та обладнання.

 

Першими у черзі на відновлення були заплановані чотири поштових відділення: Харків-23, Харків-24, Харків-107, Харків-108.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook