Тарифний скандал у Харкові: Активісти оскаржать рішення про закриття справи

Активісти оскаржать рішення Харківського окружного адміністративного суду, яким він закрив провадження щодо незаконності підняття тарифів у метро

Про це повідомив позивач у справі, представник ГО "Харківський антикорупційний центр" Ігор Черняк, передає Depo.Харків з посиланням на "МедіаПорт".

Ухвалу про закриття провадження виніс суддя Андрій Зінченко. За словами Черняка, ця ухвала буде оскаржена у відведений законом термін.

Суд дійшов висновку, що, перезатвердивши тарифи 22 травня, виконавчий комітет Харківської міськради виправив викладені у позові порушення, а саме недотримання вимог Закону "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

"Судом у ході розгляду справи також з’ясовано, що рішення виконавчого комітету Харківської міської ради … підписано секретарем Харківської міської ради, що узгоджується із приписами діючого законодавства України, оскільки на підставі розпорядження Харківського міського голови від 14.05.2019 № 278/Зк "Про надання щорічної відпустки" Харківський міський голова з 20.05.2019 по 29.05.2019 включно знаходився у відпустці", - йдеться в ухвалі.

"Твердження позивачів про неможливість повного відновлення порушених прав та інтересів позивачів, які полягають у відшкодуванні матеріальної шкоди за період дії оскаржуваного рішення - різниці між тарифами, є неприйнятними, оскільки зазначені вимоги не заявлялися в межах цього адміністративного позову, про їх порушення не вказувалося у позовній заяві", - вирішив суд.

Рішення щодо тарифів у трамваях і тролейбусах "Харківський антикорупційний центр", за словами Черняка, планує оскаржити до кінця тижня. Згодом - і рішення щодо метро.

Як повідомляв Depo.Харківпроїзд у харківському метрополітені з 7 лютого подорожчав до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн.

У Харкові подали до суду позови про скасування рішень виконавчого комітету міськради про підняття тарифів на проїзд.

Харківський окружний адміністративний суд 19 лютого розглянув заяви про забезпечення позову про призупинення рішень щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті.

4 квітня стало відомо, що виконавчий комітет Харківської міськради пропонує скасувати попередні рішення щодо встановлення підвищених тарифів на проїзд у метро та ухвалити нове. 

8 квітня у Харкові до канцелярії міськради передали проект заяви про примирення у справі щодо підняття тарифів на електротранспорт.

22 травня виконком Харківської міськради ще раз ухвалив рішення про підвищення тарифів.

3 червня суддя Харківського окружного адміністративного суду Олена Шляхова задовольнила клопотання виконкому міськради і закрила провадження по справі щодо оскарження тарифів на проїзд в трамваях та тролейбусах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook