ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Танцюристи та велосипедисти замахнулись на рекорди

У Харкові планують побити два рекорди України
Depo.
27 квітня 2015 14:27
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

Зокрема, 23 травня на пл. Свободи відбудеться відкриття першого фестивалю Харкова з бальних танців під відкритим небом "Харківський вальс".

В рамках заходу відбудуться показові виступи кращих танцювальних колективів міста Харкова та Харківської області, безкоштовні майстер-класи з вальсу для всіх бажаючих, а також офіційний чемпіонат міста з бальних танців під відкритим небом, учасниками якого стануть кращі пари у різних вікових категоріях. Також у рамках фестивалю на площі пройде флешмоб, під час якого усі бажаючі зможуть приєднатися до танцю, щоб побити рекорд України за кількістю пар, що танцюють вальс. Зараз цей рекорд становить 435 пар.

А вже 24 травня на пл. Свободи відбудеться 10-й Харківський велодень. Взяти в ньому участь зможуть усі бажаючі. Велопробіг проходитиме в прогулянковому темпі центральними вулицями міста.

В рамках цього заходу планується побити рекорд України у створенні рухомої фігури велосипеда з найбільшої кількості велосипедистів. Чинний рекорд становить 1587 велосипедистів.