Світлична та Луценко відкрили Слобожанський ярмарок у Харкові

Великий Слобожанський ярмарок у Харкові проходить цими вихідними
Depo.
25 вересня 2016 14:13
ФОТО: depo.ua
Світлична та Луценко відкрили Слобожанський ярмарок у Харкові
Світлична та Луценко відкрили Слобожанський ярмарок у Харкові

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, вчора, 24 вересня, Великий Слобожанський ярмарок, що проходить на відкритій виставковій площі презентаційно-виставкового центру "Радмір-Експохол", відвідала в.о. голови Харківської ОДА Юлія Світлична.

Вона зазначила, що Великий Слобожанський Ярмарок проводиться 14-й рік поспіль. На заході свою продукцію представили близько 360 торгових підприємств з усіх районів та міст області.

"Тут представлено майже 2 тисячі товарів вартістю нижче, ніж в середньому по області. Кожен бажаючий може придбати продукцію безпосередньо у виробника, - сказала Світлична. - Ми підбиваємо підсумки врожаю в регіоні. Харківська область забезпечена всіма продовольчими товарами. Ми входимо в зиму з хорошими запасами. Сподіваюся, що той настрій, який присутній на Великому Слобожанському Ярмарку, надихне кожного з нас на нові звершення".

Світлична також зазначила, що в рамках цього заходу жителі та гості Харківщини зможуть ознайомитися з традиціями, колоритом, культурним надбанням районів і міст області.

"Ми маємо можливість подивитися, чим багата Харківщина, які є традиції в кожному з районів та міст нашого регіону, - сказала Світлична. - Крім того, в рамках Великого Слобожанського Ярмарку буде проведено низку заходів. Один із них - конкурс короваїв, в якому беруть участь всі райони і міста області. За підсумками конкурсу ми передаємо короваї в Харківський військовий госпіталь і Хорошевський геріатричний пансіонат. Частина продуктів з ярмарку буде передана в дитячі будинки нашого регіону".

На території Великого Слобожанського Ярмарку також працює "Місто майстрів", де в тому числі представлені роботи людей з вадами слуху.

Разом ыз в.о. глави Харківської ОДА Великий Слобожанський Ярмарок відвідала народний депутат України Ірина Луценко.

"Я вражена тим, як проходить цей захід, - сказала Луценко. - Неможливо будувати державу, якщо ти не знаєш своєї історії, обрядів, культури. Великий Слобожанський Ярмарок - це концентрація всього українського. Ми бачимо, наскільки багата наша земля, які сильні і спокійні люди. Вони впевнені в тому, що в Україні все буде добре".

Масштабний захід також відвідали представники іноземних делегацій, які брали участь у VIII Міжнародному економічному форумі "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків