Світлична отримала найвищу нагороду та благословення Єрусалимської православної церкви (ФОТО)

Голова Харківської обладміністрації Юлія Світлична зустрілася Патріархом Святого Граду Єрусалиму та всієї Палестини, Сирії, Аравії, всього Зайордання Феофілом ІІІ під час робочої поїздки до Ізраїлю

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської ОДА.

"З Патріархом Єрусалимським говорили про мир в Україні та про створення єдиної православної помісної церкви. Відчули підтримку в цьому питанні", - зазначила за результатами зустрічі голова Харківської ОДА.

Серед тем, які обговорили Світлична та Його Блаженство Феофіл ІІІ, - ситуація в Україні у зв'язку з агресією Росії та розвиток прикордонної області. Керівник області також висловила сподівання, що Патріарх Єрусалимський прийме запрошення Президента України Петра Порошенка та найближчим часом відвідає Україну.

На завершення зустрічі Його Блаженство Феофіл ІІІ вручив Світличній Орден Святогробського братства.

"Ви багато зробили для загальної користі, саме тому ми вирішили благословити вас", - сказав патріарх.

Разом з орденом Світлична отримала документ, у якому позначено, що вона є "хрестоносцем Ордена Православних хрестоносців Гробу Господнього".

Голова ОДА відзначила, що найвища нагорода Єрусалимської православної церкви є великою честю.

"Це не тільки моя нагорода. Це нагорода всієї Харківщини", - наголосила Світлична.

На своїй сторінці в Facebook Світлчина зазначила, що "особливо приємно було почути, що Патріарх щодня молиться за мир в Україні та благополуччя українців".

"Дуже вдячна Патріарху за увагу та нагородження Орденом "Святогробського братства". Безумовно, вручення найвищої нагороди Єрусалимської православної церкви, це визнання роботи та успіхів кожного харків'янина", - додала голова ОДА.

Довідка Depo.Харків. До програми перебування голови Харківської ОДА в Державі Ізраїль входить участь у Міжнародній конференції жінок-лідерів, яка проходить у місті Єрусалим та Кармельському Міжнародному навчальному центрі GoldaMeirMASHAV (MCTC) у м. Хайфі (Ізраїль) - одному з найперших світових міжнародних центрів для жінок, що мають справу з питаннями гендеру. Під час робочої поїздки керівник області також зустрінеться з президентом Ізраїлю, представниками уряду, міністерств та іншими впливовими особами країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook