Суркову доповіли, чому Харків не боїться "Правого сектору" та "Градів"

У Харкові у 2014 році місцеві мешканці були доведені до виснаження та граничної межі стресу
Depo.
4 листопада 2016 13:02
ФОТО: depo.ua
Суркову доповіли, чому Харків не боїться "Правого сектору" та "Градів"
Суркову доповіли, чому Харків не боїться "Правого сектору" та "Градів"

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в одному з файлів із пошти помічника Президента РФ Владислава Суркова, який українські хакери опублікували вчора, 3 листопада.

У доповідній записці на ім'я Суркова повідомляється, що у 2014 році заклик "Харків, вставай!", який використовували під час мітингів сепаратисти, є малоактуальним і ситуацію розгойдати видається вкрай складним. Куратори наводять цьому кілька пояснень.

"Попередження у стилі "на Харків направлені "Гради", "Планується кривава провокація "Правого сектору" такого-то числа" тощо не викликають потрібної реакції. По-перше, тому, що люди втомилися від постійної напруги і досягли крайньої стадії стресу - виснаження або апатії, по-друге, - через те, що концентрація "залякувань" була настільки велика, що досягла абсурду", - йдеться в записці.

Кремлівські прихильники відзначають підрив довіри населення до антимайданівських блогерів, тому що 90% їхньої інформації була діаметрально протилежною реальності, відсутність у Харкові фактору, який би об’єднував громадян, ворожнечу між проросійськими організаціями, велику кількість арештів учасників акцій "руской вєсни".

"Бездіяльність міліції, руйнування інфраструктури міста, кричущий системний вандалізм, установка хрестів на місці зруйнованих пам'ятників і в центрі міста ще кілька місяців тому викликала бурхливі обурення, як серед активних, так і серед пасивних харків'ян, але сьогодні рівень обурення падає. Люди почали звикати до беззаконня, бачать повну вседозволеність і безкарність активістів Євромайдану і, відгородившись від громадського, замкнулися на особистому. Спостерігається падіння інтересу до перегляду новин, аналітики і політичним ток-шоу", - констатує автор записки.

Особливо відзначають куратори поширення в місті матірних кричалок на адресу Росії.

При цьому відзначається невдоволення харків’ян новими комунальними тарифами та намагання місцевого бізнесу вивести активи за кордон.

"Також є тенденція до зростання невдоволення і паніки щодо тарифної політики київської влади. Ширяться чутки про виселення з квартир за несплату. Харківські забудовники масово рекламують дешеві хостели, закликаючи харків'ян продавати "непотрібні великі квартири". При цьому люди все одно збираються платити. Подають на субсидії, шукають інші рішення. Невдоволення тарифами і "владою" в основному обговорюється "на кухнях", "напівпошепки". "Харківський бізнес розглядає будь-які можливості виведення активів за кордон", - підсумовує автор доповідної записки.

Доповідна записка підписана "М.М". За цими ініціалами, очевидно, прихований екс-депутат Держдуми Росії Михайло Маркелов, якого вважають куратором "руской вєсни" у 2014 році в Харкові.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків