Суд відпустив арештованого раніше на Харківщині правозахисника (ФОТО)

Апеляційний суд Харківської області задовольнив апеляцію на постанову Вовчанського райсуду про 15-добовий адміністративний арешт харків'янина Максима Корнієнка
Depo.
23 листопада 2016 17:59
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це на своїй сторінці в Facebook повідомила дівчина Корнієнка Ярослава Манченко.

"Максима відпустили", - повідомила вона.

Суд відпустив арештованого раніше на Харківщині правозахисника (ФОТО)  - фото 1

Суд відпустив арештованого раніше на Харківщині правозахисника (ФОТО)  - фото 2

Суд відпустив арештованого раніше на Харківщині правозахисника (ФОТО)  - фото 3

Фото: Facebook/Ростислав Касьяненко

Як повідомляв Depo.Харків, 14 листопада на Харківщині правозахисника та юриста Максима Корнієнко засудили за те, що він відмовився прослідувати із зали суду у райвідділ поліції

У постанові Вовчанського районного суду Харкова від 14 листопада, яку прийняла суддя Ірина Уханьова (за даними офіційного сайту "Судова влада України" вона виконує обов'язки голови суду). Згідно постанові, в той же день Корнієнко, знаходячись у залі суду, відмовився пройти до райвідділу поліції, здійснивши цим злісну непокору законному розпорядженню працівника поліції. Корнієнко свою провину не визнав.

Суд визнав у діях правозахисника адмінпорушення, передбачене ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та обрав для нього максимальне покарання - адміністративний арешт на строк до 15 діб. При цьому суд не встановив обставин, що обтяжують провину Корнієнка.

Довідка Depo.Харків. Корнієнко є громадським діячем, членом громадської Ради при Харківській облдержадміністрації. Він був також членом громадської ради при Головному управлінні МВС у Харківській області.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків