Стало відомо, скільки ВНЗ працює в Харківській області

У Харківській області станом на кінець 2019 року навчалося 154,8 тисяч студентів

Стало відомо, скільки ВНЗ працює в Харкі…

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в Річному звіті Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за 2019 рік.

 

Згідно з документом, в Україні на кінець 2019 року налічувалося: державних – 381 (з урахуванням відокремлених підрозділів – 456) заклад вищої освіти, приватних – 140 (з відокремленими підрозділами – 191), комунальних – 23 (24 з відокремленими підрозділами).

 

У Харківській області в цілому нараховується 60 закладів вищої освіти (59 вишів та 1 відокремлений підрозділ). Із них на Харківщині є 19 національних ВНЗ (більше тільки в Києві – 27 закладів, на третьому місці знаходиться Одеська область – 11 закладів). Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна входить у топ-3 найкращих вишів України.

 

Читайте також: Скорочення ВНЗ: Які університети точно не закриє міністерство Новосад (СПИСОК)

 

На кінець 2019 року в Харкові та Харківській області було сконцентровано 154,8 тисяч студентів (більше тільки в Києві – 343 тисячі осіб).

 

Харківський національний медичний університет є першим в Україні за кількістю зареєстрованих запрошень на навчання для іноземців (1617 запрошень). ХНУ імені Каразіна за цим показником знаходиться на третьому місці в Україні – 1220 запрошень.

 

Найбільша кількість іноземців також навчається у ВНЗ Харкова. Так, найбільше іноземців в Україні навчається у Харківському національному медичному університеті – 4432. На другому місці – Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (4363 іноземних студента).

 

Читайте також: Скорочення ВНЗ: Які університети може закрити міністерство Новосад (СПИСОК)

 

Зі підсумками 2019 року видатки на вищу освіту в Харківській області склали 2,1 млрд грн (більше в Києві – 4,8 млрд грн, на третьому місці знаходиться Львівська область – 1,5 млрд грн).

 

У 2019 році другий за обсягом рівень державного фінансування на проведення фундаментальних, прикладних досліджень і наукових розробок отримав ХНУ імені В. Н. Каразіна – 70 млн грн (більше тільки Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 97 млн грн).

 

Як повідомляв Depo.Харків, Ярославський привітав ХНУ з 215-річчям і пообіцяв взятися за будівництво хороших доріг в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"