ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо, коли Мусєєва судитимуть за корупцію в Харкові

Посадовця можуть притягнути до адміністративної відповідальності

Depo.
27 січня 2017 10:12
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, згідно з інформацією на порталі "Судова влада", засідання Дзержинського райсуду Харкова по справі про притягнення голови Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва до адміністративної відповідальності призначене на понеділок, 30 січня, 15:00.

Мусєєва підозрюють у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Довідка Depo.Харків. Протокол про корупційну дію вручили Мусєєву ввечері 17 січня.

Згідно протоколу, Мусєєв скоїв адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 28 Закону України "Про запобігання корупції" та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів).

Було встановлено, що 24 лютого 2016 року під час сесії Харківської міськради під час розгляду питання "Про надання юридичним та фізичним особам земельних ділянок для експлуатації та обслуговування будівель і споруд" ТОВ "Фронт" змінено вид використання земельної ділянки площею 0,5783 га.

Однак встановлено, що з 2005 по 2012 роки Мусєєв входив до складу засновників ТОВ "Фронт" та обіймав посаду заступника директора до 2010 року. 26 грудня 2012 року Мусєєв відступив свою частку в статутному капіталі своїй матерів – Ніні Дмитрівні Мусєєвій, яка на момент прийняття рішення сесією й до сьогодні продовжує входити до переліку засновників підприємства.

При цьому сам Мусєєв як депутат Харківської міськради під час сесії 24 лютого 2016 року проголосував позитивно за зміну цільового призначення землі, чим скоїв корупційне адміністративне правопорушення. Факт голосування підтверджується поіменним списком голосування.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків