Справа про кривавий теракт біля Палацу спорту в Харкові: Адвокат підозрюваного зробив несподівану заяву

Фрунзенський районний суд Харкова розглядає клопотання про вихід із процесу адвоката, який був долучений до справи тиждень тому

Справа про кривавий теракт біля Палацу с…

Як передає Depo.Харків, під час сьогоднішнього засідання Фрунзенського районного суду Харкова прокурор Володимир Лимар зачитав уточнену підозру у справі.

 

Він зазначив, що в уточненій підозрі містяться тільки уточнення об’єктивної сторони справи, сама суть обвинувачення не змінена.

 

Одразу після продовження засідання адвокат підозрюваного Віктора Тетюцького Антон Шевченко заявив клопотання про те, що він відмовляється від участі у кримінальному провадженні. Він заявив, що не спеціалізується на таких справах, та заявив клопотання про залучення іншого захисника. Шевченко додав, що ознайомився з матеріалами і тільки після цього дійшов до висновку щодо неможливості захищати Тетюцького.

 

Водночас, на питання судді про те, чи є в адвокатів у кримінальних провадженнях спеціалізація, Шевченко відповісти не зміг.

 

Тетюцький погодився з Шевченком і зауважив, що він потребує нового адвоката.

 

Потерпілі та адвокат потерпілих Олег Головков виступили категорично проти задоволення клопотання адвоката Шевченка. На їх переконання, це є затягуванням судового розгляду. Одна з потерпілих наголосила, що Шевченко надає правову допомогу за рахунок грошей із бюджету. "Ви підписалися, ви маєте працювати. Ми витратили два тижні, коли ви знайомилися з матеріалами справи. За цей час вам нараховано зарплату. Якщо ви відмовитися, я буду подавати заяву про нецільове використання бюджетних коштів", - сказала потерпіла.

 

Натомість усі підозрювані та їхні захисники підтримали клопотання Шевченка.

 

Після заслуховування думок сторін процесу суд видалився до нарадчої кімнати для ухвалення рішення щодо клопотання адвоката Шевченка.

 

Потерпілі у справі після того, як суд видалився, підішли до адвоката і запитали його: "Адвокат Шевченко, чи вам не соромно? Для чого ви заходити в цей процес? Скільки вам за це заплатили?". На ці репліки адвокат промовчав.

 

Як повідомляв Depo.Харків, адвокат Шевченко в якості безоплатної правової допомоги був залучений до процесу як захисник Тетюцького 16 жовтня 2019 року. Під час засідання 16 жовтня Шевченко заявив клопотання про оголошення перерви у засідання для того, щоб він мав час ознайомитися з матеріалами справи.

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові один з підозрюваних у скоєнні теракту біля Палацу спорту заявив, що йому пропонували участь в обміні полоненими між Україною та Росією.

 

Довідка Depo.Харків. 22 лютого 2015 року в Харкові під час мітингу, присвяченого пам'яті героїв Небесної сотні і загиблих в зоні АТО, біля Палацу спорту на проспекті Маршала Жукова (нині - проспект Петра Григоренка) стався вибух, згодом кваліфікований як теракт. Внаслідок теракту загинуло 4 людей та 9 отримали поранення.

 

За підозрою у скоєнні злочину були затримані троє чоловіків – Володимир Дворніков, Віктор Тетюцький і Сергій Башликов. Справу слухає Фрунзенський райсуд Харкова.

 

Читайте також: У Харкові суд відмовився випустити з СІЗО підозрюваних у теракті біля Палацу спорту

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"