Соціально-культурний фестиваль Plan B: До Харкова приїдуть експерти з 15 країн світу

У Харкові фестиваль соціальних інновацій та нової музики "Plan B" відбудеться 10 – 12 квітня

Соціально-культурний фестиваль Plan B: Д…

Як повідомили Depo.Харків організатори заходу, триденна подія об’єднає креативних та соціальних підприємців, IT-ентузіастів, змінотворців, культурних активістів та організаторів. 

 

За відомостями організаторів, 9 – 10 квітня в межах фестивалю пройде воркшоп Idea Boot Camp, а 5 найкращих команд презентуватимуть свої проєкти на денній сцені "Plan B".

 

Розробляти соціально значущі проєкти допоможуть експерти 15 країн світу. Запрошені ментори мають експертизу в музиці, мистецтві, з правозахисного руху та політичних кампаній, у менеджменті культури та організації фестивалів. Проекти проконсультують арт-кураторка Фемке Деккер з Нідерландів, правозахисник Макдональд Леваніка з Зімбабве, менеджер культури Урош Раденковіч з Сербії, команда урбаністичної платформи MetaLab з Івано-Франківська, активіст й освітянин Юрко Дідула зі Львова, соціальний підприємець Лоай Малахме з Йорданії, менеджерка громадських організацій Весна Байшанскі-Агіч з Боснії і Герцеговини, продюсер та діджей Мартін Якобсен з США й Данії.

 

До 1 березня оголошено open call, заявку можна подавати з будь-якого регіону країни. Ідея має бути креативною, інноваційною, корисною для спільноти. Перевагу надають учасникам, що мають спрацьовану команду з 2–5 активістів. Учасники матимуть доступ до 20 експертів у релевантних галузях.

 

Довідка Depo.Харків. Четвертий рік поспіль фестиваль відбувається у форматі освітньої програми, гейм хакатонів, виставок, концертів та вечірок від українських і закордонних музикантів. Головною метою є розвиток мережі зв’язків між соціальними інноваторами різних країн, міжнаціональний нетворкінг, популяризація підприємництва, альтернативної освіти та нової музики. Основними темами Plan B є активізм, урбанізм, соціальний бізнес, комунікації, культура та мистецтво, права людини, медіа, технології та мейкерство. 

 

Організатором Plan B є культурна агенція Ɐ, Харків. Фестиваль втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"