Смертельна пожежа у Харкові: Опубліковані знімки

Із задимленої зони рятувальники евакуювали 12 мешканців будинку

Depo.
19 травня 2017 11:03
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у ГУ ДСНС України в Харківській області, 18 травня о 22:47 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховому житловому будинку на провулку Автостардному.

На місці було встановлено, що з вікна другого поверху будинку виривалось відкрите полум'я. Будинок був повністю дерев'яний, коридорного типу, з великою кількістю пустот у внутрішніх конструкціях, тому існувала загроза розповсюдження вогню на дах будинку та сусідні квартири. Крім того, дим, який дуже швидко розповсюджувався коридором та сходовою клітиною, почав потрапляти до інших квартир, де знаходились люди.

Площа пожежі складала понад 40 кв. м. Повністю горіла одна з квартир на другому поверсі, частина коридору, а також утворився прогар у дерев'яному горищному перекритті, що загрожувало займанню даху.

Із небезпечної зони евакуювали людей.

Загалом в гасінні пожежі та проведенні евакуаційних заходів приймало участь 18 рятувальників та чотири одиниці пожежно-рятувальної техніки. На свіже повітря було виведено 12 людей, двоє з яких спустили з квартир другого поверху за допомогою ручної пожежної драбини.

В палаючій квартирі виявили тіло 60-річної господарки оселі.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові муніципальні охоронці спровокували ДТП.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків