Смерть бійця у шпиталі Харкова: Військового забили товариші по службі на Луганщині

У Харкові встановили причини смерть військовослужбовця, доставленого з Сіверськодонецька

Про це кореспондентові Depo.Харків повідомило поінформоване джерело у правоохоронних органах Харківщини.

За відомостями співрозмовника агентства, після смерті 17 січня військового у харківському шпиталі фахові органи провели судово-медичну експертизу. Дослідження встановило, що травми утворилися за кілька днів до госпіталізації. Причина смерті – легенево-серцева недостатність як смертельне ускладнення закритої травми живота.

Слідство встановило, що травми, внаслідок яких настала смерть, військовослужбовець отримав за чотири доби до госпіталізації в районі села Золоте Попаснянського району Луганської області на позиціях своєї військової частини. Травмування не пов'язане з проведенням АТО.

З огляду на це 19 січня прокуратура Луганського гарнізону відкрила кримінальне провадження за ст. 406 та ст. 426 Кримінального кодексу (спричинення тілесних ушкоджень військовослужбовцями та невжиття заходів надання потерпілому медичної допомоги).

У Харкові кримінальне провадження, відкрите 18 січня за ст. 348 Кримінального кодексу України (посягання на життя працівника правоохоронного органу, військовослужбовця), закрите. Слідство за фактом побиття військового веде прокуратура Луганського гарнізону.

Як повідомляв Depo.Харків, у харківському Військово-медичному клінічному центрі північного регіону 17 січня помер військовослужбовець-контрактник 1982 року народження. Чоловіка з Сіверськодонецька доставили у шпиталь 8 січня з множинними травмами голови, тулуба, рвано-різаною раною лівої вушної раковини, хімічними опіками носоглотки та верхніх дихальних шляхів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook