ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Школярам на Харківщині вирішили полегшити життя

В області збираються почати пілотний проект з впровадження електронних підручників
Depo.
15 червня 2015 13:25
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, пише "Вечірній Харків", передає кореспондент Харків.depo.ua.

"Батьки нарікають на те, що дітям доводиться носити важкі книги, - розповіла Світлична. - Тому з нового навчального року в рамках пілотного проекту ми забезпечимо електронними книгами кілька шкільних класів. Дитина буде мати одну електронну книгу, в яку можна закачати підручники на весь навчальний рік, потім, у міру необхідності, наповнювати навчальним матеріалом на наступні навчальні роки. Це, по-перше, полегшить ношу в буквальному сенсі слова, по-друге, дозволить мати потрібні навчальні матеріали в одному місці і не витрачатися на покупку паперових аналогів".

Проект не має ніяких медичних протипоказань - електронні книги безпечні для здоров'я. Це підтверджують фахівці Харківського державного медичного університету.

Хто саме отримає електронні книги - школярі Харкова чи області, скільки електронних джерел знань буде придбано, поки невідомо: у державному та в обласному бюджетах кошти на них не передбачені, тому для їх закупівлі шукають спонсорів.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua