"Шахтар" у Харкові здолав "Ворсклу"

У центральному матчі 28-го туру Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" завдав поразки полтавській "Ворсклі"

Як передає Depo.Харків, рахунок матчу, який відбувся на стадіоні "Металіст", – 4:2 на користь гірників.

"Шахтар" з перших хвилин помітно домінував, оскільки втрата очків ускладнювала лідеру шлях до "золота" Чемпіонату.

Можлива перемога "Ворскли" наближала полтавців до "бронзи" і Єврокубків.

Гра лідерів видалася гострою, і по перерві господарі поля вже довели рахунок до розгромного – 3:0. Однак полтавці додали, і на 62-й хвилині табло зафіксувало 3:2.

Проте, врятувати гру "Ворсклі" не вдалося. На 88-й хвилині удар Алана Патріка вирішив долю матчу – 4:2.

Голи забили: Марлос, 23, 47, Коваленко, 50, Патрік, 88 – Коломоєць, 53, Сергійчук, 62.

"Шахтар" набрав 66 очок і знову відчутно відірвався від київського "Динамо". "Ворскла" із 44 очками залишилася на третій сходинці Турнірної таблиці.