Серйозне випробування: "Укрзалізниця" відзвітувала про підготовку харківських лікарень до прийому хворих на СOVID-19

"Укрзалізниця" готує Харківські клінічні лікарні на залізничному транспорті до прийому хворих на СOVID-19

Серйозне випробування: "Укрзалізниця" ві…

Зараз "Укрзалізниця" перепрофілює відділення харківських лікарень, палати оснащуються апаратами штучної вентиляції легень, повідомили Depo.Харків у прес-службі залізничної компанії.

"Харківська лікарня №1 активно готується до прийому хворих на коронавірусну інфекцію. Ми в оперативному режимі перепрофілюємо лікарню, бо наш медзаклад спеціалізується на серцево-судинних захворюваннях. Лікарня "зонується", щоб пацієнти не пересікалися між собою. Також завершуємо підготовку щодо відокремлення зон на трьох поверхах, де наразі є можливість кисневої підтримки хворих. Інші зони — на черзі до підготовки, — розповів генеральний директор Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті №1 Віктор Лещенко. — Зауважу, що це серйозне випробування для нас, і тому я дуже вдячний нашим медикам, бо жоден з них не відмовився прийняти цей виклик".

У двох лікарнях сформовані медичні бригади для надання допомоги хворим на коронавірусну інфекцію. До цих груп увійшли і психотерапевти.

"НСЗУ активно співпрацює із філією "Центр охорони здоров’я" АТ "Укрзалізниця" щодо облаштування відомчих лікарень у Харкові для лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Зараз триває укладання контракту з цими медичними закладами УЗ. Я зауважу, що керівництво профільної філії відповідально поставилося до завдання з боку держави. Ми разом вирішуємо всі нагальні питання. Але потрібно розуміти, що перепрофілювання лікарні, яка спеціалізується на серцево-судинних захворюваннях, під інфекційне відділення потребує часу. Я можу запевнити, що ми робимо важливі та оперативні кроки. Мета — уже найближчим часом залучити відомчі лікарні УЗ для надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та цим самим зменшити навантаження на опорні лікарні Харкова", — додала директорка Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна.

Читайте також: На Харківщині зафіксовані найбільші темпи поширення коронавірусної інфекції, – РНБО

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"