Сакварелідзе сказав, хто причетний до обливання зеленкою в Харкові (ФОТО)

При цьому в Харкові екс-прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе не став називати конкретні прізвища
Depo.
1 листопада 2016 20:45
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це Сакварелідзе сказав під час ефіру одного з харківських телеканалів одразу після інциденту.

"Це, мабуть, організували ті люди, які цим займалися й раніше, тобто господарі цих людей, так званих "тітушок", які намагаються утриматися за владу такими методами. Мабуть вони не на тих людей нападають або не добре нас знають. Я зазвичай відправляю цих людей туди, де вони мають і перебувати", - сказав Сакварелідзе.

"Я не можу конкретно поки нікого звинуватити, але ми обов’язково до них дотягнемося, дотягнемося разом із українськими друзями та однодумцями", - додав екс-прокурор.

Водночас, у коментарі Depo.Харків помічник Сакварелідзе Іраклі Імнадзе сказав, що інцидент стався сьогодні, 1 листопада, близько 18:30 поблизу корпусу Харківського інституту радіоелектроніки після семінару на тему формування нової української еліти, де був присутній екс-прокурор.

Імнадзе припустив, що нападників було двоє: один контролював переміщення Сакварелідзе, другий – безпосередньо обливав зеленкою.

За його словами, на цей час заяви до поліції Сакварелідзе не писав.

Сакварелідзе сказав, хто причетний до обливання зеленкою в Харкові (ФОТО) - фото 1

Як повідомляв Depo.Харків, сьогодні, 1 листопада, невідомі облили Сакварелідзе зеленкою.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків