Рідні одіозного харківського сепаратиста Бородавки не знають, де він є

Рідним депортованого з Москви харківського сепаратиста Андрія Бородавки не повідомляли про його затримання
Depo.
13 липня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua

Про це кореспондентові Depo.Харків повідомив харківський адвокат Олександр Шадрін.

За його словами, ще у 2014 році він підписав із Бородавкою угоду на надання юридичної допомоги, яка формально до сьогодні залишається чинною. "Я ходив із ним на допит у 2014 році, на цьому наша співпраця закінчилася. З тих пір лишилася угода", - сказав Шадрін.

Адвокат зазначив, що в разі звернення Бородавки особисто, в разі звернення його рідних, або "якщо ситуація буде зовсім критичною", то він зможе розпочати захист підозрюваного.

Шадрін зазначив, що Бородавка не мав можливості звернутися до нього особисто. "Наскільки я розумію, він на підвалі у СБУ, тому фізичної можливості звернутися в нього не було", - сказав він.

Адвокат додав, що наприкінці минулого тижня розмовляв із рідними Бородавки. За словами Шадріна, рідним не повідомляли про затримання Бородавки й вони не знають, де той перебуває.

Як повідомляв Depo.Харків, 3 липня у Борисполі Київської області співробітники Управління СБУ в Харківській області затримали Бородавку. Після видворення за рішенням суду з Москви чоловік через одну з країн СНД повернувся до України.

У той же день його затримали та повідомили про підозру за ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України).

За словами начальника УСБУ в Харківській області Олександра Пивовара, суд не обирав Бородавці міри запобіжного заходу. "Суд міру запобіжного заходу не обирав, з’являється до нас на допити. Ми працюємо з ним як з підозрюваним", - сказав Пивовар.