ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Райнін похизувався охороною області

За два місяці кількість камер спостереження в Харкові зросла в 4,5 рази
Depo.
21 квітня 2015 15:47
ФОТО: depo.ua
Райнін похизувався охороною області
Райнін похизувався охороною області

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації. Зараз на вулицях обласного центру працює близько 700 камер.

"Розширюється мережа рухливих патрулів, залучення представників громадськості до спільної роботи з фізичної охорони громадського порядку та громадської безпеки. Біля найбільш важливих об'єктів використовується бронетехніка. Всього в патрулюванні бере участь 2033 співробітника міліції", - заявив голова ХОДА Ігор Райнін.

В області визначили 115 об'єктів, безпека яких вимагає особливої уваги. Мова йде про важливі державні будови, об'єкти транспортної та енергетичної інфраструктури, зв'язку та комунікації. Посилюється контроль і за тим, що відбувається на дорогах області.

"Особлива увага приділятиметься автомашинам приватних підприємств у системі таксі", - підкреслив Райнін.

Він також нагадав про будівництво фортифікаційних споруд на території Луганської області, де харків'яни зводять 31 взводний опорний пункт, та розповів про те, що до 1 травня на розвилці автотраси Бєлгород-Харків-Київ-Ростов добудують комплексну оборонну споруду "Форт Сонячний".