ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Харківської ОДА обіцяє зламати щелепу сепаратистам

У Харківській області сконцентровано достатньо сил та засобів, щоб присікти гіпотетичні спроби сепаратистів перейти на територію регіону
Depo.
11 травня 2015 17:15
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, про це сказав голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін під час спільного брифінгу з міністром закордонних справ Норвегії Борге Бренде, відповідаючи на питання закордонних журналістів про спроможність захистити Харківщину від сепаратистів.

"Харківська область має 600 км лінії напруги: 300 км - кордон з Росією й 300 км - з територією Донбасу. Відповідаючи на ваше питання, чи зможемо захистити, відповідаю: якби не могли, то тут би була така ж ситуація, як на Донбасі", - сказав Райнін.

"Усі порушники закону та посягання на територіальну цілісність України по кордону Харківської області як державному та і адміністративному будуть присікатися жорстко, моментально. Усі необхідні сили, уміння тактичні, стратегічні є. У Харківській області додаткові сили зараз сконцентровані як із боку МВС, так і з боку збройних сил. Тому будь-яким негідниками зуби обламаємо одразу", - наголосив губернатор.